4 ve 5 Kasım 2016 Cuma ve Cumartesi günleri Ankara’da The Green Park Otel’de gerçekleştirilen MEB EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ’ne tecrübeli, öğrenci ve küçükler kategorisinde yarışan  Dünya Şampiyonlarımızla birlikte katıldık.

Tecrübeliler kategorisinde Dünya Şampiyonu olan gençlerimiz, ana salonda yabancı konuşmacıların konuşmalarını anında canlı deşifre işlemi ile perdeye aktardılar.

Öğrenci ve küçükler kategorisinde yarışan ve madalya alan, Türkiye ve Dünya Şampiyonalarında söz sahibi olan İstanbul ve Afyonkarahisarlı öğrencilerimiz de stantta gösteri yaptılar.

Türk Milli Klavye Takımımızı, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı, Müsteşar Yardımcıları, YEĞİTEK Genel Müdürü, YEĞİTEK Daire başkanı,  diğer yöneticilerle birlikte ziyaret ettiler.  Özellikle küçük öğrencilerimiz yaptıkları gösterilerle herkesin ilgi odağı oldular.

Zirveye Intersteno Türkiye Temsilcisi Seçkin KÖSE Başkanlığında katılan İntersteno-Türk Grubumuzda; konuşmalar için canlı deşifre çalışması yapan Celal AŞKIN, Hakan KURT, Nurben DÖNMEZ ve Emrah KUYUMCU’nun yanı sıra, İstanbul’dan Intersteno Jüri Üyesi Saynur KILIÇASLAN, yarışçı Mete ÖZEN, Afyonkarahisarlı yarışçılardan Zehra TAŞKALE, Fatih GÜMÜŞ, Onur DEMİRBAŞ ve Efe Abdullah TANER ile Afyonkarahisar öğretmen ve yöneticileri katıldılar.

MEB Eğitim Teknolojileri Zirvesinden Fotoğraflarımız:

Tavsiye Edilen Yazılar