2004 Dünya İnternet Klavye Şampiyonası

i2004logoIntersteno’nun 2003 yılında ilk defa denemiş olduğu, ve Konsey tarafından her sene ‘Deneme’ adı altında düzenlenmesine karar verdiği Dünya İnternet Klavye Şampiyonaları, 2003 yılında olduğu gibi 2004 yılında da Intersteno İtalya Federasyonu tarafından 17 Mayıs – 4 Haziran 2004 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Gençler Kategorisinde Dünya Şampiyonuyuz !..

17-20 Yaş Kategorisinde bir Dünya Şampiyonluğu ve bir Dünya İkinciliği dereceleri elde ettik.

10 Dakikalık Sürat Yarışının 17-20 Yaş Kategorisinde 6266 vuruşu 8 hata ile yazarak 5866 net vuruş = dakikada 587 vuruş (= 117 sözcük) hızla yazan Ümit Şeker, Dünya Rekoru kırarak DÜNYA ŞAMPİYONU oldu.

Emrah Kuyumcu dakikada 111 sözcükle ikinci, Ümit Serbest dakikada 92 sözcükle sekizinci, Cihan Türkmen dakikada 86 sözcükle onuncu oldu.

Türkiye (İntersteno-Türk), toplam 11 yarışçısı ile yarışmaya katıldı. Aşağıda sonuçların tam listesini bulabilirsiniz…

 

0-16 Yaş Öğrenciler Kategorisi

Sıra Soyadı ve Adı Şehir/Ülke Okul/Kuruluş Brüt Vuruş Hata Net Vuruş
1 Dominguez Mattias 8790 WAREGEM, BE H.-Harthandelsinstituut 5099 4 4899
2 Sylvia Beckers 48431 Rheine, DE Stenografenverein Rheine 4292 4 4092
3 Eline Schipper Norg, NL Opleidingsinstituut Schipper 3650 4 3450
4 Thomas Wetzlar D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 3392 1 3342
5 Antonino Pocorobba Castelvetrano, IT G.B Ferrigno 3431 4 3231
6 Cees Verburg Norg, NL Opleidingsinstituut Schipper 3509 6 3209
7 Federico Lemmi Perugia, IT I.T.C. Aldo Capitini 3707 10 3207
8 Martina Hemmert 48431 Rheine, DE Stenografenverein Rheine 3413 5 3163
9 Andrea Nocera TRAPANI, IT I.T.C. 3834 14 3134
10 Dario Mignini Perugia, IT I.T.C. Aldo Capitini 3531 10 3031
11 Karina Kerschbaumer Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3408 8 3008
12 Tobias Lahme 48431 Rheine, DE Stenografenverein Rheine 3269 8 2869
13 Melanie Holzknecht 6410 Telfs, AT HAK/HAS/AUL Telfs 3188 7 2838
14 Sabrina Möller D-34626 Neukirchen, DE Steno- und Maschinenschreibverein Neukirchen 1980 e. V. 3144 8 2744
15 Sebastian Langer D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 2754 1 2704
16 Stephanie Rocks 48431 Rheine, DE Stenografenverein Rheine 3124 9 2674
17 Markus Nair 6410 Telfs, AT HAK/HAS/AUL Telfs 2778 3 2628
18 Kévin SANTE ONHAYE, BE APSB 2720 2 2620
19 Daniela Luongo MIRABELLA ECLANO (AV), IT I.P.S.S.C. 2898 6 2598
20 Meli Fiorella S. MARGHERITA DI BELICE, IT I.P.S.S.C.T. 2864 7 2514
21 Nico Gross D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 2564 1 2514
22 Daniela Hemmert 48431 Rheine, DE Stenografenverein Rheine 3003 10 2503
23 Appoline Vercouter ANTOING, BE ITCF du Val d’Escaut 2705 5 2455
24 Lukas Jursitzky Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3280 17 2430
25 Chantal Foschi Cesena, IT Cino Macrelli 3091 14 2391
26 Bernadette Filz Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2598 5 2348
27 Christina Maier Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2641 6 2341
28 Anna-Maria Feltejsek 6410 Telfs, AT HAK/HAS/AUL Telfs 2873 11 2323
29 Benayad Fauzia LOKEREN, BE KTA LOKEREN 2871 11 2321
30 Veronica Manzella Castelvetrano, IT G.B Ferrigno 2635 7 2285
31 Questroy Miguel ANTOING, BE ITCF du Val d’Escaut 2778 10 2278
32 Alessio Meniconi Perugia, IT I.T.C. Aldo Capitini 2567 6 2267
33 Catherine DERCLAYE 4280 HANNUT, BE AR HANNUT 3066 16 2266
34 Jens Gross D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 2243 0 2243
35 Karin Frischeis Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2531 6 2231
36 Sonja Schneiderbauer Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2726 10 2226
37 Elodie Leonard Jemelle, BE INSTITUT Jean XXIII 2325 2 2225
38 Thomas Weber Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2860 13 2210
39 Simona Simone Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 3146 19 2196
40 Gabriela Fidler Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2571 8 2171
41 Moira De Cristofaro MIRABELLA ECLANO (AV), IT I.P.S.S.C. 2221 2 2121
42 Jordan Hamers 4600 VISE, BE AR VISE 2564 9 2114
43 Giulia Candido Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2513 8 2113
44 Jasmin Leiser D-34626 Neukirchen, DE Steno- und Maschinenschreibverein Neukirchen 1980 e. V. 2463 7 2113
45 Lena Unger D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 2151 1 2101
46 Nicole Haitzer Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2572 10 2072
47 Gloria Gerngroß Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3052 20 2052
48 Hannes Scharl Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3098 21 2048
49 Sara Cellini Cesena, IT Cino Macrelli 2342 6 2042
50 Mégane CLAESSENS 4600 VISE, BE AR VISE 2090 1 2040
51 Marlies van Gelder Norg, NL Opleidingsinstituut Schipper 2382 7 2032
52 Alexandra Rochholl D-34626 Neukirchen, DE Steno- und Maschinenschreibverein Neukirchen 1980 e. V. 2628 12 2028
53 Sara Tonazzini Perugia, IT I.T.C. Aldo Capitini 2562 11 2012
54 Florian Geiger Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2704 14 2004
55 Chiara Merli Perugia, IT I.T.C. Aldo Capitini 2453 9 2003
56 Mina Memmolo MIRABELLA ECLANO (AV), IT I.P.S.S.C. 2167 4 1967
57 Giorgia Montalti Cesena, IT Cino Macrelli 2127 4 1927
58 Eleonora Mosca Perugia, IT I.T.C. Aldo Capitini 2324 8 1924
59 Federica Cinfrignini Perugia, IT I.T.C. Aldo Capitini 2264 7 1914
60 Kerstin Ott Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2293 8 1893
61 Fabian LOPPART 4280 HANNUT, BE AR HANNUT 2077 4 1877
62 Florian Figl Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2363 10 1863
63 Fabiano Stabile Reggio Emilia, IT Filippo Re 2379 11 1829
64 Fabrizio Bulletti Perugia, IT I.T.C. Aldo Capitini 2424 12 1824
65 Matteo Faloci Perugia, IT I.T.C. Aldo Capitini 2157 7 1807
66 Riccardo Frisardi Taormina (ME), IT Istituto S. Maria di Gesù Redentore 2256 9 1806
67 Marian Di Pietro Taormina (ME), IT Istituto S. Maria di Gesù Redentore 2449 13 1799
68 Cristina Gemmi Perugia, IT I.T.C. Aldo Capitini 2243 9 1793
69 Justine Gruslin Jemelle, BE INSTITUT Jean XXIII 2186 8 1786
70 Roberta Cagioni CREMA (CR), IT I.T.C.G. Luca Pacioli 2383 12 1783
71 Vincenza Fiorentino MIRABELLA ECLANO (AV), IT I.P.S.S.C. 2331 11 1781
72 Cornelia Abfalter 6410 Telfs, AT HAK/HAS/AUL Telfs 2922 23 1772
73 Christina Geyer Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2917 23 1767
74 Bona Valentina Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 2417 13 1767
75 Andrea Vallana Omegna, IT ITC PACLE di Omegna 2163 8 1763
76 Noemi Armari Cesena, IT Cino Macrelli 1954 4 1754
77 Serdar Ayalp Istanbul, TR Bati college 2297 11 1747
78 Yasemin Cetin Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3559 37 1709
79 Moreno Maio Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2434 15 1684
80 Bettina Flandorfer Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2176 10 1676
81 Aurora Russo Verbania, IT Istituto di Istruzione superiore Statale Contardo Ferrini 2070 8 1670
82 Tait Nicola Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 1919 6 1619
83 Annalisa Borghetti Verbania, IT Istituto di Istruzione superiore Statale Contardo Ferrini 1749 3 1599
84 Rametta Noemi Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 2322 15 1572
85 Giorgia Amadori Cesena, IT Cino Macrelli 1826 6 1526
86 Gnasso Rossella Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 2122 12 1522
87 Nicole Flandorfer Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2714 24 1514
88 Liliana Berardi Verbania, IT Istituto di Istruzione superiore Statale Contardo Ferrini 2204 14 1504
89 SERENELLA FERRARIS VARALLO (VC), IT I.S. 1799 6 1499
90 Perini Clarissa Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 2046 11 1496
91 DEBORAH COLOMBO VARALLO (VC), IT I.S. 1944 9 1494
92 Bianca Graafstra Norg, NL Opleidingsinstituut Schipper 2465 20 1465
93 Vercelli Alessia Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 1850 8 1450
94 ANTONELLA GALLETTI VARALLO (VC), IT I.S. 1830 8 1430
95 Paolo La Sala TRAPANI, IT I.T.C. 1861 9 1411
96 Federica Angelica Cesena, IT Cino Macrelli 1851 9 1401
97 BONBOIR Sabrina 4102 OUGREE, BE Athénée Royal Lucie Dejardin 1991 12 1391
98 Elena Parenti CREMA (CR), IT I.T.C.G. Luca Pacioli 1989 12 1389
99 Veneziano Maddalena RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1786 8 1386
100 Filiberti Elisa Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 2014 13 1364
101 Vanessa Venturi Cesena, IT Cino Macrelli 1661 6 1361
102 Deborah Scaramuccia CREMA (CR), IT I.T.C.G. Luca Pacioli 2041 14 1341
103 Letizia Marforio Verbania, IT Istituto di Istruzione superiore Statale Contardo Ferrini 1674 7 1324
104 Denise Resta CREMA (CR), IT I.T.C.G. Luca Pacioli 2707 28 1307
105 Benay Batalli Istanbul, TR Bati college 2049 15 1299
106 Federica Pisciotta Castelvetrano, IT G.B Ferrigno 1941 13 1291
107 Frantini Leexena RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 2038 15 1288
108 Berardi Elisa RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1630 7 1280
109 Armato Giuseppe S. MARGHERITA DI BELICE, IT I.P.S.S.C.T. 1609 7 1259
110 Arrigo Ausilia Taormina (ME), IT Istituto S. Maria di Gesù Redentore 2202 19 1252
111 Ilaria Rossi Cesena, IT Cino Macrelli 2045 16 1245
112 Bartolotti Mariella RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1638 8 1238
113 Roncarolo Ryan Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 1864 14 1164
114 Marco Ferlito TRAPANI, IT I.T.C. 1809 13 1159
115 Gaudenzi Eleonora RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1559 8 1159
116 Paola Pala CREMA (CR), IT I.T.C.G. Luca Pacioli 2027 18 1127
117 Dallapiccola Veronica RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1914 16 1114
118 Alan Cocozza Cesena, IT Cino Macrelli 1646 11 1096
119 Giada Merlari Cesena, IT Cino Macrelli 1345 5 1095
120 Paterra Elena RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1566 10 1066
121 Jennifer Martini CREMA (CR), IT I.T.C.G. Luca Pacioli 1714 13 1064
122 Betti Chiara RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1309 5 1059
123 Femia Veronica Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2508 29 1058
124 Martina Spadaccini Cesena, IT Cino Macrelli 1864 17 1014
125 Milena Daverio Verbania, IT Istituto di Istruzione superiore Statale Contardo Ferrini 2408 28 1008
126 Maria Bustamante Avellaneda, AR Escuela Tecnica 6 de Avellaneda 1527 11 977
127 Bevilacqua Ilaria Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 1796 18 896
128 Giamaica Rocchi Cesena, IT Cino Macrelli 1387 10 887
129 Virginie Dormal Jemelle, BE INSTITUT Jean XXIII 2041 24 841
130 Pasquariello Sara Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 1906 22 806
131 Valentina Novelli Cesena, IT Cino Macrelli 1243 9 793
132 GIORGIA ANDOLI VARALLO (VC), IT I.S. 1625 17 775
133 Hilary Bulgheroni Verbania, IT Istituto di Istruzione superiore Statale Contardo Ferrini 1511 16 711
134 Barbara Polli Verbania, IT Istituto di Istruzione superiore Statale Contardo Ferrini 810 5 560
135 Fiammenghi Giulia RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1332 16 532
136 Rollini Elena Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 1978 29 528
137 Serena Orioli Cesena, IT Cino Macrelli 1018 10 518
138 Zangara Mauro Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 1173 15 423
139 Fosca Ceriotti Verbania, IT Istituto di Istruzione superiore Statale Contardo Ferrini 1122 14 422
140 Veronica Mossaad CREMA (CR), IT I.T.C.G. Luca Pacioli 2010 32 410
141 Aurore Monniez ANTOING, BE ITCF du Val d’Escaut 2080 35 330
142 Alessandra Riolfo FINALE LIGURE, IT ISTITUTO SECONDARIO SUPERIORE DI FINALE LIGURE 1863 31 313
143 Dalila Santimone Verbania, IT Istituto di Istruzione superiore Statale Contardo Ferrini 1690 29 240
144 Coen Schipper Norg, NL Opleidingsinstituut Schipper 308 2 208
145 Tiboni Alessia RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1595 28 195
146 Calautti Giuseppe Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2238 43 88
147 Fabbrini Ana Paola RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1580 30 80
148 Valente Manuel Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 1640 42 0
149 Passarella Diana RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 494 14 0
150 Tutku Sahin Istanbul, TR Bati college 1391 34 0
151 Andrea Amaduzzi Cesena, IT Cino Macrelli 1273 81 0
152 Manuela Di Maio Castelvetrano, IT G.B Ferrigno 2329 194 0
153 Carattoni Jessica RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1350 29 0
154 Debora Fellini Cesena, IT Cino Macrelli 1348 39 0
155 Henry Wijnands Norg, NL Opleidingsinstituut Schipper 2446 51 0
156 Antonella Restagno Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2662 58 0
157 Raneboldo Marvina Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 1344 82 0
158 Casagrande Enrico Vercelli, IT itcg Camillo Cavour 362 58 0

 

 

 

 

17-20 Yaş Gençler Kategorisi

Sıra Soyadı ve Adı Şehir/Ülke Okul/Kuruluş Brüt Vuruş Hata Net Vuruş
1 Ümit SEKER Kadıköy, Istanbul, TR Şampiyon Kursları 6266 8 5866
2 Emrah KUYUMCU Kadıköy, Istanbul, TR Şampiyon Kursları 6234 14 5534
3 Andrea Schipper Norg, NL Opleidingsinstituut Schipper 5261 1 5211
4 Marco Kreidl 1020 WIEN, AT ÖSTV 4881 1 4831
5 Robert Kranabether 1020 WIEN, AT ÖSTV 4950 3 4800
6 Alexander Farkas 1020 WIEN, AT ÖSTV 4934 5 4684
7 Werner Wassicek 1020 WIEN, AT ÖSTV 4651 1 4601
8 Ümit SERBEST Kadıköy, Istanbul, TR Şampiyon Kursları 4828 5 4578
9 Sarah Fuchs 6870 Bezau, AT Bezauer Wirtschaftsschulen 4520 3 4370
10 Cihan TÜRKMEN Kadıköy, Istanbul, TR Şampiyon Kursları 4607 6 4307
11 Sabrina Gerer 1020 WIEN, AT ÖSTV 4329 1 4279
12 Katja Willi 6870 Bezau, AT Bezauer Wirtschaftsschulen 4610 7 4260
13 Mahieu Sam 8790 WAREGEM, BE H.-Harthandelsinstituut 4283 1 4233
14 Barbara Brunner 1020 WIEN, AT ÖSTV 4265 1 4215
15 Christina Wurzenrainer 1020 WIEN, AT ÖSTV 4285 2 4185
16 Hannes Winkler 1020 WIEN, AT ÖSTV 4219 1 4169
17 Sylvia Frömel D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 4204 2 4104
18 Carmen Kinigadner 1020 WIEN, AT ÖSTV 4060 0 4060
19 Özlem Cebar 1020 WIEN, AT ÖSTV 4129 2 4029
20 Vandenbroucke Sarah 8790 WAREGEM, BE H.-Harthandelsinstituut 4476 9 4026
21 De Samber Sarah 8790 WAREGEM, BE H.-Harthandelsinstituut 4124 2 4024
22 Verena Laimgruber 1020 WIEN, AT ÖSTV 4060 1 4010
23 Philipp Berner 1020 WIEN, AT ÖSTV 4007 0 4007
24 Elisabeth Köberl 1020 WIEN, AT ÖSTV 4148 3 3998
25 Hüseyin Arslan 1020 WIEN, AT ÖSTV 4070 2 3970
26 Lea Zubonja 1020 WIEN, AT ÖSTV 4007 1 3957
27 Stefan Adelsberger 1020 WIEN, AT ÖSTV 4129 4 3929
28 Judith Haaser 1020 WIEN, AT ÖSTV 3964 1 3914
29 Verstraeten Nathalie LOKEREN, BE KTA LOKEREN 4011 2 3911
30 Janina Kurzmann Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 4307 8 3907
31 FABBRI ARIANNA CENTO, IT ISIT BASSI BURGATTI 4090 4 3890
32 Manuela Brodkorb 1020 WIEN, AT ÖSTV 3948 2 3848
33 Enisa Sakusic 1020 WIEN, AT ÖSTV 3892 1 3842
34 Bettina Berchtold 1020 WIEN, AT ÖSTV 4067 6 3767
35 Stephanie Jedlicka 1020 WIEN, AT ÖSTV 3902 3 3752
36 Michael Kozmann 1020 WIEN, AT ÖSTV 3799 1 3749
37 Vicky Vanderhaegen Wilrijk, BE Parkschool Wilrijk 3824 2 3724
38 Claudia Klingler 1020 WIEN, AT ÖSTV 3923 4 3723
39 Sabrina Zillig 1020 WIEN, AT ÖSTV 4050 7 3700
40 Jennifer Rüf 6870 Bezau, AT Bezauer Wirtschaftsschulen 4030 7 3680
41 Ampe Michael 8790 WAREGEM, BE H.-Harthandelsinstituut 3922 5 3672
42 Patrick Cruz 1020 WIEN, AT ÖSTV 3725 2 3625
43 Sibel Yigit 1020 WIEN, AT ÖSTV 3764 3 3614
44 Montanari Marco RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 3834 7 3484
45 Rossella Fabrizio MIRABELLA ECLANO (AV), IT I.P.S.S.C. 3498 2 3398
46 Irene Campese MIRABELLA ECLANO (AV), IT I.P.S.S.C. 3788 8 3388
47 Emanuele Canarini 50122 Firenze, IT I.D.I. Informatica 3856 10 3356
48 Sergej Gil D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 3414 2 3314
49 Andrea Haas Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3744 10 3244
50 De Bondt Ilse Aalst, BE Katholieke Hogeschool St.-Lieven 3837 12 3237
51 Farah Mesiti Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 3306 2 3206
52 Renaud Herman Jemelle, BE INSTITUT Jean XXIII 3650 10 3150
53 Van Vooren Sofie Aalst, BE Katholieke Hogeschool St.-Lieven 3175 1 3125
54 Desmet Liesbeth Aalst, BE Katholieke Hogeschool St.-Lieven 3417 7 3067
55 Sarah Thielemann D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 3212 3 3062
56 Julia Gregor D-34626 Neukirchen, DE Steno- und Maschinenschreibverein Neukirchen 1980 e. V. 3305 5 3055
57 Daniela Roß D-34626 Neukirchen, DE Steno- und Maschinenschreibverein Neukirchen 1980 e. V. 3442 9 2992
58 Kenny Van Eetvelde Wilrijk, BE Parkschool Wilrijk 3428 9 2978
59 Mayrhofer Christina Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 4073 22 2973
60 Elena Garofano MIRABELLA ECLANO (AV), IT I.P.S.S.C. 3203 5 2953
61 Yilmaz Gökhan LOKEREN, BE KTA LOKEREN 3065 4 2865
62 Rogiers Nathalie LOKEREN, BE KTA LOKEREN 3208 7 2858
63 Alexander Lotz D-34626 Neukirchen, DE Steno- und Maschinenschreibverein Neukirchen 1980 e. V. 2987 3 2837
64 Scheerlinck Sofie Aalst, BE Katholieke Hogeschool St.-Lieven 3184 7 2834
65 Lukas Eichinger Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3177 7 2827
66 Amandine BOULANGER SAINT-GEORGES, BE AR Saint-Georges 3875 21 2825
67 Kathrin Haider Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3100 7 2750
68 Van Malderen Tania Aalst, BE Katholieke Hogeschool St.-Lieven 2800 1 2750
69 Vincent Gobert Jemelle, BE INSTITUT Jean XXIII 3015 6 2715
70 Bombardini Alessandra RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 3064 7 2714
71 Romina Caccamo Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 3913 24 2713
72 Vanessa Mayerböck Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3099 8 2699
73 Sandra Weikmann Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3079 8 2679
74 Katharina Hebenstreit Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3161 10 2661
75 Marion Steiner Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3348 14 2648
76 Audrey COLLINET SAINT-GEORGES, BE AR Saint-Georges 2930 6 2630
77 Antonella Lucà Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 3076 9 2626
78 Emmanuelle MARKUS 4280 HANNUT, BE AR HANNUT 3167 11 2617
79 Jennifer Machleid D-34626 Neukirchen, DE Steno- und Maschinenschreibverein Neukirchen 1980 e. V. 2894 6 2594
80 Valeria Dinelli CENTO, IT Scuola Morisi 3333 15 2583
81 Nicole Angrosch Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3226 13 2576
82 Tania Talignani Reggio Emilia, IT Filippo Re 2713 3 2563
83 Jens Schömann D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 2745 4 2545
84 FRANCESCA BALBONI CENTO, IT ISIT BASSI BURGATTI 2918 8 2518
85 Tanja Rastigorac Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2968 9 2518
86 Elena Palezzato FINALE LIGURE, IT ISTITUTO SECONDARIO SUPERIORE DI FINALE LIGURE 2565 1 2515
87 Carina Fürst D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 2560 1 2510
88 Luca Zanni Reggio Emilia, IT Filippo Re 2748 5 2498
89 Elena Logozzo Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2992 10 2492
90 Carina Heilemann 48431 Rheine, DE Stenografenverein Rheine 2694 6 2394
91 Helena Lichtenwald D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 2389 0 2389
92 Isabella Knar Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2831 9 2381
93 Petra Stark Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3324 19 2374
94 Falcetti Sara Omegna, IT ITC PACLE di Omegna 2755 8 2355
95 Van den Eede Jelle Aalst, BE Katholieke Hogeschool St.-Lieven 2499 3 2349
96 Mathieu VANDERLINDEN 4600 VISE, BE AR VISE 2775 9 2325
97 Amelie Szalony Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2468 3 2318
98 Andreas Cech Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2743 9 2293
99 Martina Geisler 6422 Stams, AT Internatsschule für Schisportler Handelsschule 2675 8 2275
100 Gennaro Flavia Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2572 6 2272
101 Pendola Valentina S. MARGHERITA DI BELICE, IT I.P.S.S.C.T. 2908 13 2258
102 Audrey Robin B-4130 ESNEUX, BE AR ESNEUX 2306 1 2256
103 Valentina Verda FINALE LIGURE, IT ISTITUTO SECONDARIO SUPERIORE DI FINALE LIGURE 2650 8 2250
104 Stephanie Stadlbauer Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3047 16 2247
105 Rosa Danti CENTO, IT Scuola Morisi 3045 16 2245
106 Antonio Strangis Cesena, IT Cino Macrelli 2691 9 2241
107 Gérald Huet Jemelle, BE INSTITUT Jean XXIII 2381 3 2231
108 Deniz Keleþ Istanbul, TR Bati college 3280 21 2230
109 Michaela Franzl Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3073 17 2223
110 Giulia Naldi Cesena, IT Cino Macrelli 2305 2 2205
111 CIARNIELLO Sabrina Welkenraedt, BE Institut St-Joseph 2250 1 2200
112 Gilles Groenewegen 4600 VISE, BE AR VISE 2843 13 2193
113 David Ehrenberger Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3003 17 2153
114 Ali’ Daniela Angela RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 2340 4 2140
115 Katja Schömann D-34613 Schwalmstadt, DE Bildungszentrum Stenografenverein 1925 Treysa e. V. 2485 7 2135
116 Jonathan Lenfant B-4000 LIEGE, BE AR Fragnée 2403 6 2103
117 Van Gouwbergen Kelly LOKEREN, BE KTA LOKEREN 2501 8 2101
118 Stocker Bianca 6422 Stams, AT Internatsschule für Schisportler Handelsschule 2490 8 2090
119 Marta Politano MIRABELLA ECLANO (AV), IT I.P.S.S.C. 2639 11 2089
120 David RAYMACKERS SAINT-GEORGES, BE AR Saint-Georges 2286 4 2086
121 Fabiana Pellegrini IMPERIA, IT Polo Tecnologico Imperiese I.P.S.S.C.T. 2279 4 2079
122 Simone Uboldi Reggio Emilia, IT Filippo Re 2574 10 2074
123 PROTIN Lionel 4102 OUGREE, BE Athénée Royal Lucie Dejardin 2371 6 2071
124 Sara Amoriello Cesena, IT Cino Macrelli 2518 9 2068
125 Julie WATELET SAINT-GEORGES, BE AR Saint-Georges 2468 8 2068
126 SCHMITZ Jonathan 4102 OUGREE, BE Athénée Royal Lucie Dejardin 2511 9 2061
127 Georg Dorninger Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2904 17 2054
128 Rossella Guarino MIRABELLA ECLANO (AV), IT I.P.S.S.C. 2328 6 2028
129 Serena Garuti CENTO, IT Scuola Morisi 3267 25 2017
130 Julie DORTU 4600 VISE, BE AR VISE 2141 3 1991
131 Emilie Collard B-4000 LIEGE, BE AR Fragnée 2114 3 1964
132 BANKEN Lindsay 4102 OUGREE, BE Athénée Royal Lucie Dejardin 2548 12 1948
133 Charlène Castelli B-4000 LIEGE, BE AR Fragnée 2498 11 1948
134 Bianca Barisano MIRABELLA ECLANO (AV), IT I.P.S.S.C. 2037 2 1937
135 Aline Ferrari Castello Moreira Cesena, IT Cino Macrelli 2732 16 1932
136 Sara Fabbri Cesena, IT Cino Macrelli 2182 5 1932
137 Erdi Shino MIRABELLA ECLANO (AV), IT I.P.S.S.C. 2279 7 1929
138 Viola Montanari Cesena, IT Cino Macrelli 2266 7 1916
139 Cecile Wery B-4000 LIEGE, BE AR Fragnée 1954 1 1904
140 Vanessa Eiter 6422 Stams, AT Internatsschule für Schisportler Handelsschule 2998 22 1898
141 Magdalena Kubli 6422 Stams, AT Internatsschule für Schisportler Handelsschule 2647 15 1897
142 VAN den HEUVEL Julie Welkenraedt, BE Institut St-Joseph 2443 11 1893
143 Ludivine PASCHAL 4280 HANNUT, BE AR HANNUT 2636 15 1886
144 Giuseppe Pisciotta Castelvetrano, IT G.B Ferrigno 2223 7 1873
145 Condarcuri Bruno Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2562 14 1862
146 LENNERTS Christel Welkenraedt, BE Institut St-Joseph 2085 5 1835
147 Carina KLeiß Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2684 17 1834
148 Resch Manuel 6422 Stams, AT Internatsschule für Schisportler Handelsschule 2270 9 1820
149 Montanaro Valentina RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 2669 17 1819
150 Christoph Gallop 6410 Telfs, AT HAK/HAS/AUL Telfs 3606 36 1806
151 Cristian Romano FINALE LIGURE, IT ISTITUTO SECONDARIO SUPERIORE DI FINALE LIGURE 2336 11 1786
152 Jennifer JACQUET SAINT-GEORGES, BE AR Saint-Georges 2085 6 1785
153 Leonhard Liauw 1020 WIEN, AT ÖSTV 1771 0 1771
154 Olivier Jans B-4000 LIEGE, BE AR Fragnée 2069 6 1769
155 Semra SEVINÇ Kadıköy, Istanbul, TR Şampiyon Kursları 2560 16 1760
156 EMONTS Gaëlle Welkenraedt, BE Institut St-Joseph 2107 7 1757
157 Rosa Maria Gennaro Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2450 14 1750
158 Joseph GANCI SAINT-GEORGES, BE AR Saint-Georges 2097 7 1747
159 ATTI ELISA CENTO, IT ISIT BASSI BURGATTI 1975 5 1725
160 Anne-Sophie Delaive Jemelle, BE INSTITUT Jean XXIII 2021 6 1721
161 Fabiana Giorgetti Cesena, IT Cino Macrelli 1911 4 1711
162 Alessandra Anastasi Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2252 11 1702
163 Di Sabato Stefano Omegna, IT ITC PACLE di Omegna 3037 27 1687
164 Peter Herbist Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2828 23 1678
165 Bernhard Kraus Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2326 13 1676
166 Edwin Krammer Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3020 28 1620
167 Pierre-Yves Streignard Jemelle, BE INSTITUT Jean XXIII 2097 10 1597
168 LODI MICHELE CENTO, IT ISIT BASSI BURGATTI 1943 7 1593
169 Agnese Fonte Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2492 18 1592
170 Jérémy Defontaine ANTOING, BE ITCF du Val d’Escaut 2630 21 1580
171 Fatime Ajredini Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 2530 20 1530
172 Vecchia Agata RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 2468 19 1518
173 LASCHET Nathalie Welkenraedt, BE Institut St-Joseph 1697 4 1497
174 Lievens Melissa Aalst, BE Katholieke Hogeschool St.-Lieven 2039 11 1489
175 Ludovic Roszko B-4130 ESNEUX, BE AR ESNEUX 2020 11 1470
176 NIESTEN Fabrice Welkenraedt, BE Institut St-Joseph 1711 5 1461
177 SABBADINI Sarah 4102 OUGREE, BE Athénée Royal Lucie Dejardin 2106 13 1456
178 NYSSEN Christian Welkenraedt, BE Institut St-Joseph 1642 4 1442
179 Yasmina Mokhtari B-4130 ESNEUX, BE AR ESNEUX 1736 6 1436
180 Giada Vitali Cesena, IT Cino Macrelli 2427 20 1427
181 Christophe DUFRASNE SAINT-GEORGES, BE AR Saint-Georges 2026 12 1426
182 BECKERS Cindy Welkenraedt, BE Institut St-Joseph 1775 7 1425
183 Luciano Ferrarini Castelvetrano, IT G.B Ferrigno 1973 11 1423
184 Laura Nanni Salgado Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2063 13 1413
185 Mattia Amadori Cesena, IT Cino Macrelli 1542 3 1392
186 Balassi Chiara Omegna, IT ITC PACLE di Omegna 2534 23 1384
187 Frederic D’Ippolito B-4000 LIEGE, BE AR Fragnée 1543 4 1343
188 Sara Pennacchi Cesena, IT Cino Macrelli 1790 9 1340
189 Corinna Kobliska Tulln, AT HAK/HAS der Stadtgemeinde Tulln 3238 38 1338
190 Ragusi Valentina RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1725 8 1325
191 Ceulemans Jessica Wilrijk, BE Parkschool Wilrijk 1344 1 1294
192 Roberto Ferlito Castelvetrano, IT G.B Ferrigno 2019 15 1269
193 Loredana Femia Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 1799 12 1199
194 Assumma Romina RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1946 15 1196
195 Giovanni Polifroni Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2818 34 1118
196 LUCIA BRANCHESI MACERATA, IT I.T.A.S. 2112 20 1112
197 Erica Garelli IMPERIA, IT Polo Tecnologico Imperiese I.P.S.S.C.T. 2483 28 1083
198 MARIA ROSA MASSERA MACERATA, IT I.T.A.S. 2474 28 1074
199 Emilie VOLONT 4280 HANNUT, BE AR HANNUT 2273 25 1023
200 Martina Santella Cesena, IT Cino Macrelli 1772 16 972
201 Guarnaccia Pasquale Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 1959 20 959
202 Matteo Lasagni Reggio Emilia, IT Filippo Re 1928 20 928
203 Caterina Pieri Cesena, IT Cino Macrelli 2118 24 918
204 Luca Teodorani Cesena, IT Cino Macrelli 1698 17 848
205 Morreale Rossana S. MARGHERITA DI BELICE, IT I.P.S.S.C.T. 1830 20 830
206 Marina Nigg 6422 Stams, AT Internatsschule für Schisportler Handelsschule 2349 32 749
207 Hacer Turgut Merkez, TR Niðde Ticaret Meslek Lisesi 2344 32 744
208 ELEONORA MORETTI MACERATA, IT I.T.A.S. 2274 31 724
209 Fatih Karabaş Safranbolu, TR Safranbolu Ticaret Meslek Lisesi 3504 57 654
210 Salentini Elisa RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1031 8 631
211 CRISTOFORI MICHELE CENTO, IT ISIT BASSI BURGATTI 1794 24 594
212 Commisso Claudia Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2254 37 404
213 LENNERTS Claudine Welkenraedt, BE Institut St-Joseph 947 13 297
214 Tubi M’Baya B-4000 LIEGE, BE AR Fragnée 1525 25 275
215 Suitner Christina 6422 Stams, AT Internatsschule für Schisportler Handelsschule 384 3 234
216 Veronica Lanzalafame FINALE LIGURE, IT ISTITUTO SECONDARIO SUPERIORE DI FINALE LIGURE 1725 32 125
217 La Fornara Alessia RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 2122 40 122
218 Da Silva Sousa Flavia RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1289 34 0
219 Berardi Cristina RAVENNA, IT IPSSCT – Olivetti 1489 33 0
220 Fabio Antista Marina di Gioiosa Jonica, IT IIS 2237 52 0
221 Mayra Aguirre Avellaneda, AR Escuela Tecnica 6 de Avellaneda 1789 58 0

 

Tüm Türk Yarışçılar

2004 Öğrencilerarası Dünya İnternet Şampiyonası’nda derece alan Türk Yarışçılar

 17-20 Yaş Arası Gençler Kategorisi
Sıra Ad & Soyad Şehir Okul Brüt Vuruş Hata Net Vuruş
1 Ümit Şeker İstanbul Şampiyon Kursları 6266 8 5866
2 Emrah Kuyumcu İstanbul Şampiyon Kursları 6234 14 5534
8 Ümit Serbest İstanbul Şampiyon Kursları 4828 5 4578
10 Cihan Türkmen İstanbul Şampiyon Kursları 4607 6 4307
108 Deniz Keleş İstanbul Batı Koleji 3280 21 2230
155 Semra Sevinç İstanbul Şampiyon Kursları 2560 16 1760
207 Hacer Turgut Niğde Niğde Ticaret Meslek Lisesi 2344 32 744
209 Fatih Karabaş Safranbolu Safranbolu Ticaret Meslek Lisesi 3504 57 654
 16 Yaş Altı Öğrenciler Kategorisi
Sıra Ad & Soyad Şehir Okul Brüt Vuruş Hata Net Vuruş
77 Serdar Ayalp İstanbul Batı Koleji 2297 11 1747
105 Benay Batalli İstanbul Batı Koleji 2049 15 1299
150 Tutku Şahin İstanbul Batı Koleji 1391 34 0