2018 Türkiye İhsan Yener Klavye Şampiyonası

BU YIL HEDEF 1000 KATILIM!

2006 yılından beri İntersteno-Türk Başkanlığımız tarafından Türkiye İnternet Klavye Şampiyonası adıyla düzenlediğimiz Türkiye’nin en büyük ve tek resmî klavye yarışı; 2016 yılında F Klavyenin mucidi İhsan Yener Hocamızın vefatının ardından kendisine atfedilerek, 2017 yılından itibaren Türkiye İhsan Yener Klavye Şampiyonası adıyla düzenlenmektedir.

Bu yıl 13’üncüsünü düzenleyeceğimiz 2018 Türkiye İhsan Yener Klavye Şampiyonası, 2 – 20 Ocak 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Yarış kayıtları ise 1 – 30 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Yarış tüm Türkiye’den herkesin katılımına açık olup, yalnızca eğitim kurumları üzerinden kayıt ve yarışlara katılım sağlanmaktadır. Kayıt olmak için öğrenim gördüğünüz ya da en yakın eğitim kurumuna başvurabilirsiniz. 

Yarışa hazırlanmak ve kayıt yaptırmak üzere öncelikle sizleri 2018 Türkiye İhsan Yener Klavye Şampiyonası sayfamızdaki tüm bilgileri okumaya davet ediyoruz. 

Tüm On Parmak Klavye kullanıcılarımızı Türkiye’nin en büyük ve tek resmî klavye yarışına katılmaya davet ediyoruz. Türkiye’de on parmakla F klavye kullanımını yaygınlaştırmak ve Intersteno Dünya Şampiyonlarına teşvik etmek amacıyla internet üzerinden düzenlediğimiz bu yarışlarda herhangi bir klavye düzeni sınırlaması yoktur.

İntersteno-Türk Grubu Başkanlığı

Tavsiye Edilen Yazılar