Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonu Intersteno’nun 4-5 Şubat 2018 tarihlerinde yapılacak Yönetim Kurulu Toplantıları kapsamında, yeni kesinleşen 52. Intersteno Kongresi’nin de basın toplantısı, 5 Şubat günü saat 12.30’da (TSİ) düzenlenecek.

2019 Temmuz ayında İtalya’nın Cagliari kentinde yapılması kararlaştırılan 52. Intersteno Kongresinin basın toplantısı için İtalyan basınına yapılacak sunumda, ayrıca Intersteno’nun faaliyetleri ile kongre ve yarışlar hakkında detaylı bilgiler de paylaşılacak.

Öncelikli konu olarak 52. Intersteno Kongresinin hazırlık çalışmaları olmak üzere 2018 yılı için tüm faaliyetlerini gündemine alacak olan Intersteno Yönetim Kurulu toplantılarına, ülkemizden 2017 yılında yönetim kurulu üyesi seçilen Emrah KUYUMCU da katılacak. Toplantılarda ayrıca 2018 yılında İstanbul’da yapılması kararlaştırılan Intersteno Konsey Toplantılarının organizasyon ve hazırlık çalışmaları da gündemde olacak.

5 Şubat günü düzenlenecek olan basın toplantısını, ayrıca Intersteno Facebook Sayfası üzerinden de canlı yayınla takip edebilirsiniz.

Tavsiye Edilen Yazılar