Uluslararası Bilgi İşlem Federasyonu Intersteno’nun tüm haber, aktivite ve organizasyonlarını duyurduğu, resmi web sitesi www.intersteno.org, 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren yeni yüzüne kavuştu.

2009 yılı içerisinde çalışmalarına başlanan yeni web sitesi tasarımı, Ağustos ayında Pekin’de gerçekleşen 47. Intersteno Kongresi çerçevesinde; Konsey tarafından oylanıp kararlaştırılarak tamamlandı.

Intersteno web sitesinin yeni yüzünü görmek için :

www.intersteno.org

Tasarımda ve Projede Türk İmzası…

Intersteno Konseyi; yapılan yeni web sitesi projesi için, İntersteno-Türk Grubu sponsorlarından Grafela Digital Solutions firmasını tercih etti. Aynı zamanda 2005 yılından bu yana İntersteno-Türk Web Sitesinin yapımcı ve sponsoru olan Grafela, yaptığı bu proje ile Türkiye’nin dünya çapındaki başarılarına bir yenisini eklemiş, ve Türk Grubunun Intersteno’daki değerini bir kez daha kanıtlamıştır.

Yeni web sitesi tasarımı için Intersteno’yu tebrik eder; bu projedeki katkılarından ve Türk Grubunun başarıyla temsil edilmiş olmasından dolayı Intersteno Konseyi ve Grafela Digital Solutions ekibine teşekkür ederiz.

Tavsiye Edilen Yazılar