Uluslararası Bilgi İşlem Federasyonu Intersteno’nun kurucularından ve Onursal Başkanlarından Prof. Flaviano Rodriguez, 2 Mart günü ülkesi İtalya’da maalesef aramızdan ayrılmıştır.

93 yaşında hayatını kaybeden Flaviano Rodriguez için Intersteno Genel Başkanı Gian Paolo Trivulzio’nun yayımladığı mesajı Türkçe ve İngilizce olarak aşağıda aktarıyoruz:

“Bugün saat 16:00 sularında Onursal Başkanımız Flaviano Rodriguez, 93 yaşında hayatını kaybetti. Sağlık problemleri olmasına rağmen, kendisinin bu ani ölümünü beklemiyorduk. Intersteno olarak birçok arkadaşımızla, 2007 yılında Floransa’da kendisinin 90. yaş gününü kutlama fırsatımız olmuştu. Çoğumuz için mükemmel bir öğretmen ve birçoğumuz için de çok iyi bir arkadaş olmuştu.”

“To-day at 16.00 our Honorary President Flaviano Rodriguez suddenly passed away at the age of 93. Even if he had health problems, we did not expect this sudden death. We had the big opportunity to celebrate his 90th year in Florence in 2007 with many Intersteno friends. He was an excellent teacher for many of us, and a friends for a lot of people in our community.”

Haberin orijinalini okumak için:

http://org.intersteno.it/page.php/id_primario-44/language-inglese

Tavsiye Edilen Yazılar