Intersteno Türk Grubu Başkanlığımızın Türkiye’de resmî olarak faaliyetlerini yürütmekte olan Bilimsel Çalışma, İletişim ve Gelişmeleri Destekleme Derneğimizin 2017 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 23 Nisan 2017 günü İstanbul’daki merkezinde yapılmıştır.

Toplantı gündemindeki en önemli konu olan isim değişikliği önerisi genel kurul tarafından oybirliği ile karara bağlanmış ve derneğimizin adı “F Klavye ve Bilgi İşlem Derneği” olarak değiştirilmiştir. Ayrıca genel kurulda alınan karar sonucu; Türkiye’de F klavye ve bilgi işlem alanındaki en büyük dernek ve tek temsilcisi olması nedeniyle dernek isminin başına “Türkiye” kelimesinin getirilmesi için girişimlere başlanmıştır.

Genel Kurulda, Türkiye’nin çeşitli illerinde şubeler ve temsilcilikler açılması kararı da alınmıştır.

Son olarak genel kurulda yapılan yönetim kurulu ve denetim kurulu seçimleri ile 2017-2018 dönemi Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri belirlenmiştir. Yönetim Kurulunun kendi içinde yapmış olduğu seçim sonucu dernek başkanlığına Emrah KUYUMCU, başkan yardımcılığına Recep ÇÖMLEKCİ ve sayman olarak da Sevilay GÜNDOĞDU seçilmiştir.

Derneğimize, İntersteno-Türk Grubumuza ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diler, bilgilerinize arz ederiz.

2017-2018 Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri:

Yönetim Kurulu   Denetim Kurulu
Başkan Emrah KUYUMCU   Ümame KUYUMCU
Başkan Yardımcısı Recep ÇÖMLEKCİ   Gülendam SADİ ZEVZİR
Sayman Sevilay GÜNDOĞDU   Didem BUDULGAN
Üye Seçkin KÖSE    
Üye Nurben DÖNMEZ    

 

Tavsiye Edilen Yazılar