Gazi Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulunun ev sahipliğinde bu yıl 5’incisi düzenlenen “Adalet Meslek Yüksekokulları: Yargının Yeni Konseptinde Adalet Meslek Yüksekokullarının Geleceği ile İnfaz ve Koruma Hizmetleri” konulu sempozyum ve 11. Ulusal Klavye Yarışması, 3-4 Mayıs 2018 tarihinde Ankara’da düzenlendi.

Adalet Meslek Yüksekokulu Sempozyumu ve Ulusal Klavye Yarışına bu yıl da İntersteno-Türk Grubu çözüm ortağı olarak destek verdi. Grubumuz adına; Intersteno Yönetim Kurulu Üyesi ve Dünya Klavye Şampiyonu Emrah KUYUMCU, Intersteno Jüri Üyesi Sevilay GÜNDOĞDU ve Intersteno F Klavye Öğretmeni Ümit SERBEST katıldı.

Gazi Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulunun davetlisi olarak grubumuz adına sempozyuma katılan ekibimizden ayrıca Sevilay Gündoğdu, “Neden F Klavye?”; Ümit Serbest, “10 Parmakla F Klavye Metodu ve Öğreniminde Temel Prensipler”; Emrah Kuyumcu, “F Klavyenin İş Hayatındaki Yeri” konularında birer bildiri hazırlayarak sunumlar yaptılar.

11. ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU ULUSAL KLAVYE YARIŞMASI

Ayrıca sempozyum dahilinde, Adalet Meslek Yüksekokulları 11. Klavye Yarışması düzenlendi.

Intersteno prensipleri ve kuralları dahilinde, yarışmanın altyapısı ve organizasyonu İntersteno-Türk Grubu tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilerek, yarışın jüri üyeliği de yapıldı. İki kategoride düzenlenen yarışmadaki derece listeleri aşağıdaki gibidir.

BİREYSEL YARIŞ SONUÇLARI

ÜNİVERSİTELER GRUP YARIŞI SONUÇLARI

Tavsiye Edilen Yazılar