Akdeniz Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulunun ev sahipliğinde bu yıl 4’üncüsü düzenlenen “Adalet Meslek Yüksekokulları: Kuruluş Amaçları, Beklentiler, Uygulamada Karşılaşılan Problemler ve Çözüm Önerileri” konulu sempozyum ve 10. Ulusal Klavye Yarışması, 4-5 Mayıs 2017 tarihinde Antalya’da düzenlenmiştir.

Intersteno Türk Jüri Üyeleri

Adalet Meslek Yüksekokulu Sempozyumuna bu yıl da İntersteno-Türk Grubu çözüm ortağı olarak destek vermiştir.

Akdeniz Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulunun davetlisi olarak grubumuz adına bu etkinliğe katılan Emrah Kuyumcu, “Yeni Nesil için F Klavye”; Sevilay Gündoğdu, “Neden F Klavye ve Intersteno Uluslararası Bilgi ve İletişim Federasyonu”; Ümit Serbest, “On Parmakla Bakmadan Yazma Metodu ve Öğrenme Sürecini Kolaylaştıracak Yöntemler” konularında birer bildiri hazırlamış ve sunumlar yapmışlardır.

10. ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU ULUSAL KLAVYE YARIŞMASI

Ayrıca sempozyum dahilinde, Adalet Meslek Yüksekokulları 10. Klavye Yarışması düzenlenmiştir. Intersteno prensipleri ve kuralları dahilinde, yarışmanın altyapısı ve organizasyonu İntersteno-Türk grubu tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş ve yarışın jüri üyeliği de yapılmıştır. İki kategoride düzenlenen yarışmadaki derece listeleri aşağıdaki gibidir.

BİREYSEL YARIŞ SONUÇLARI

ÜNİVERSİTELER GRUP YARIŞI SONUÇLARI

Tavsiye Edilen Yazılar