20 YAŞ ALTI YARIŞÇILAR İÇİN KAYIT FORMU

BU KAYIT FORMLARI, YALNIZCA YARIŞA KATILACAK OKULLARIN ÖĞRETMENLERİ TARAFINDAN DOLDURULACAKTIR!

YARIŞ MASRAFLARI YARIŞÇIYA AİTTİR

1. Adım: Okul ve Öğretmen Kaydı
Lütfen öncelikle talimatları okumadan hiçbir işlem yapmayınız!

1) Aşağıdaki formu kullanarak öncelikle Okul Kaydınızı tamamlayınız ve “devam et" butonuna tıklayın. (lütfen bir kez tıklayın ve bekleyin)
Lütfen okulunuzun adres, telefon numarası ve posta kodu (Zip code) bilgilerini doğru olarak giriniz. Aksi takdirde belge ve madalyalar okulunuza ulaştırılamayacaktır!
2) Ardından Kaydı Onayla ekranında tekrar “devam et" tıklayarak sonraki ekrana geçiniz (lütfen bir kez tıklayın ve bekleyin)
3)Alıcıyı onayla" ekranında “Bilgileriniz kaydedildi" mesajını aldığınızdan emin olun. Öğretmen kaydını yapmak üzere gelen ekrandaki “Insert Teachers" butonuna tıklayın.
(ayrıca okul için girmiş olduğunuz e-mail adresinizi kontrol ederek kayıt e-mailinin geldiğinden emin olun.)
4) Gelen ekranda öğretmen eklemek için “yeni öğretmenin adı ve soyadı" bölümüne Öğretmenin Adı ve Soyadını, “yeni öğretmenin e-mail adresi" bölümüne de Öğretmenin e-mail adresini yazın ve ardından “add" butonuna tıklayın. (lütfen bir kez tıklayın!)
5) Ekranda eklenen öğretmenin bilgileri ve kullanıcı adı (login) ile şifresi (password) görünecektir. Lütfen bu bilgileri ayrıca not edin (bu bilgiler öğretmenin e-mail adresine de gönderilecektir)
6) Ardından ekrandaki “Çıkış" linkine tıklayın ve ilgili okul ve öğretmene yarışçı eklemek için yukarıdan 2. adım olan “Yarışçı Kaydı" bölümüne devam edin.

2. Adım: Öğrenci / Yarışçı Kayıtları
Lütfen öncelikle talimatları okumadan hiçbir işlem yapmayınız!

1) Önceki adımda almış olduğunuz Öğretmenkullanıcı adı (username)" ve “şifre (password)" ile aşağıdaki formda sisteme giriş yapınız.
2) Gelen ekranda (varsa) daha önce eklenmiş öğrencileriniz (yarışçı) görünecek ve yeni öğrenci (yarışçı) ekleme bölümü görünecektir.
3) Yeni Öğrenci (Yarışçı) eklemek için:
a)yeni öğrenci adı ve soyadı" bölümüne öğrencinizin adı ve soyadını girin,
b)yeni öğrencinin doğum günü" bölümüne öğrencinizin doğum yılını girin,
c)Mother tongue" bölümünden “Turkish (Türkçe)" seçin,
d)technology" bölümünden “keyboard" seçin,
e) Ardından “ekle" butonuna tıklayın (lütfen bir kez tıklayın ve bekleyin!)
4) Gelen ekranda, eklenen öğrencileriniz üst bölümde yer alacaktır. Yarışa girmek için gerekli olan ve Öğrencinize ait “kullanıcı adı (username)" ve “şifre (password)" bilgileri de yer alacak olup, lütfen bunları güvenli bir yere not ediniz.
Yarış gününden önce şifre bilgilerini kesinlikle öğrencilerinize bildirmeyiniz. Aksi durumdaki yapılan ihlaller, diskalifiye sebebidir.
Yarış masrafları katılımcıya aittir.