Türk Milli Takımımız Basın Toplantısı ile Kamuoyuna Tanıtıldı

Çin’in başkenti Pekin’de yapılan Dünya Bilgisayar Şampiyonasına katılacak Türk Milli Takımımız, 7 Ağustos 2009 günü, Denizbank Deniz Akademi İstanbul Yerleşkesinde düzenlenen Basın Toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı.

Çeşitli ajans ve gazetelerden basın mensuplarının katıldığı toplantıda; “F Klâvye ve Intersteno” sunumu yapıldıktan sonra, Intersteno Onursal Başkanı İhsan YENER ve Türkiye Temsilcisi Seçkin KÖSE, yapılacak şampiyona ve ülkemizin başarılarıyla ilgili geniş açıklamalarda bulundular.

Pekin’deki Dünya Şampiyonalarına katılacak olan 11 kişilik Türk Milli Takımı Yarışçılarının tanıtılmasının ardından, 10 Parmakla bilimsel klâvye kullanımının avantajlarını gözler önüne seren, ve adeta Uçan Parmakların gövde gösterisine dönüşen Klâvye Gösterileri yapıldı. Ayrıca 2009 Dünya İnternet Klâvye Şampiyonasında Birinclik ve çeşitli dereceler kazanan Küçük Şampiyonlarımız da gösteriye renk kattılar.

“Uçan Parmaklar” sloganımızın hakkını vererek, Pekin’deki Dünya Şampiyonalarında yeni Rekorlu Dünya Şampiyonlukları ve nice dereceler almak üzere; 11 Ağustos 2009 Salı günü Pekin’e uçuyoruz. Basın Toplantımız ve haberlerimizle ilgili gelişmeleri yazılı ve görsel basınımızdan da takip edebilirsiniz…

scroll to top