2006 Türkiye İnternet Klavye Şampiyonası

baslik

Türkiye’nin ilk İnternet Klavye Şampiyonası; İntersteno-Türk tarafından başlatılarak, 6 – 19 Mart 2006 tarihleri arasında tüm Türkiye çapında gerçekleştirildi.

Tüm Türkiye’den toplam 255 İnternet kullanıcısının katıldığı Türkiye İnternet Klavye Şampiyonasının en iyi 3 dereceleri şöyle sonuçlanmıştır:

  • 9-16 Yaş grubundaki Öğrenciler arasında;
    • Bursa’dan Can Çetin dakikada 48 sözcükle, Kategorisinin Türkiye Şampiyonu,
    • Cumhur Korkut dakikada 45 sözcükle 2’nci,
    • İstanbul’dan Tolga Türkmen dakikada 38 sözcükle 3’üncü;
  • 17-20 Yaş grubundaki Gençler arasında,
    • İstanbul’dan Emrah Kuyumcu dakikada 118 sözcükle, Kategorisinin Türkiye Şampiyonu,
    • Cihan Türkmen dakikada 98 sözcükle 2’nci,
    • Ankara’dan Yunus Emre Şahin dakikada 85 sözcükle 3’üncü;
  • 20 Yaşını geçen Deneyimliler grubunda,
    • İstanbul’dan Hakan Kurt dakikada 139 sözcükle, kategorisinin Türkiye Şampiyonu,
    • Ümit Şeker dakikada 125 sözcükle 2’nci,
    • Ümit Serbest dakikada 98 sözcükle 3’üncü olmuşlardır.

Yarış Sonuçları ve Ayrıntılar :

0-16 Yaş Öğrenciler

0-16 Yaş Öğrenciler Kategorisi

Sıra Ad-Soyad Şehir Okul / Kurum Dak. Brüt Vuruş 10′ Vuruş Hata % Hata Oranı 10′ Net Vuruş Dak. Net Vuruş Dak. Net Sözcük
1 Can Çetin Bursa Özel Çakır İlköğretim Okulu 257 2566 3 0.117 2416 242 48
2 Cumhur Korkut Bursa Özel Çakır İlköğretim Okulu 235 2349 2 0.085 2249 225 45
3 Tolga Türkmen İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 286 2860 21 0.734 1810 181 36
4 Erkan Sert Kırklareli Lüleburgaz Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi 239 2387 12 0.503 1787 179 36
5 Sibel Demirbaş İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 206 2058 6 0.292 1758 176 35
6 Anıl ÖZECİK Antalya Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 198 1977 5 0.253 1727 173 35
7 Tunay Okumuş Bursa Özel Çakır İlköğretim Okulu 165 1650 3 0.182 1500 150 30
8 Alpgiray Yurdakoş Bursa Özel Çakır İlköğretim Okulu 176 1755 7 0.399 1405 141 28
9 Ezgi Aktürk İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 154 1538 13 0.845 888 89 18
10 Onurcan Taylan Bursa Özel Çakır İlköğretim Okulu 62 624 11 1.763 0 0 0
11 Ümit Kazancı İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 262 2615 194 7.419 0 0 0
12 Baturay Arslan Bursa Özel Çakır İlköğretim Okulu 110 1099 4 0.364 0 0 0
13 Serhan Dursun Bursa Özel Çakır İlköğretim Okulu 105 1054 13 1.233 0 0 0
14 Efe Kuruoğlu Bursa Özel Çakır İlköğretim Okulu 94 938 5 0.533 0 0 0
15 Tolgacan Pekyörür Bursa Özel Çakır İlköğretim Okulu 125 1251 4 0.320 0 0 0
16 Aydın Köksal Bursa Özel Çakır İlköğretim Okulu 137 1367 6 0.439 0 0 0
17 Erdem Güneş Bursa Özel Çakır İlköğretim Okulu 122 1225 9 0.735 0 0 0

 

 

17-20 Yaş Gençler

17-20 Yaş Gençler Kategorisi

Sıra Ad-Soyad Şehir Okul / Kurum Dak. Brüt Vuruş 10′ Vuruş Hata % Hata Oranı 10′ Net Vuruş Dak. Net Vuruş Dak. Net Sözcük
1 Emrah Kuyumcu İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 642 6425 11 0.171 5875 588 118
2 Cihan Türkmen İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 533 5329 8 0.150 4929 493 99
3 Yunus Emre Şahin Ankara Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi ve Ankara Anadolu İletişim Meslek Lisesi 471 4706 9 0.191 4256 426 85
4 Miray Çabalar İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 441 4410 12 0.272 3810 381 76
5 Damla Çelebi İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 364 3640 5 0.137 3390 339 68
6 Anıl Bal İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 358 3579 5 0.140 3329 333 67
7 Burak Karaağaç Ankara Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi ve Ankara Anadolu İletişim Meslek Lisei 385 3852 13 0.337 3202 320 64
8 Canan Güler İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 325 3251 2 0.062 3151 315 63
9 Neslihan Özdemir İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 308 3081 1 0.032 3031 303 61
10 Nazire Sarı İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 295 2948 1 0.034 2898 290 58
11 Murat Ödemiş Bolu İzzet Baysal Anadolu Lisesi 325 3247 7 0.216 2897 290 58
12 Merve Yıldız İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 324 3239 7 0.216 2889 289 58
13 Özlem Güngör İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 312 3120 5 0.160 2870 287 57
14 Ömer Çoban Antalya Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 316 3155 6 0.190 2855 286 57
15 Turhan Serhat Dalkıran İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 283 2831 1 0.035 2781 278 56
16 Mutlu Avcı İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 283 2827 3 0.106 2677 268 54
17 Umut Türkyılmaz İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 279 2791 3 0.107 2641 264 53
18 Pelin Dengiz İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 307 3069 9 0.293 2619 262 52
19 Dilek Bahar İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 306 3064 12 0.392 2464 246 49
20 Burcu Karaman İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 246 2462 0 0.000 2462 246 49
21 Gülay Baltacı İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 253 2527 2 0.079 2427 243 49
22 Gürkan Akdoğan İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 272 2721 8 0.294 2321 232 46
23 Gamze Kocaavcu İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 296 2958 13 0.439 2308 231 46
24 Ayşe Boşnak İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 296 2957 13 0.440 2307 231 46
25 Burcu Benek İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 264 2635 8 0.304 2235 224 45
26 Duygu Yaman İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 259 2593 8 0.309 2193 219 44
27 Pınar Aksoy İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 287 2868 14 0.488 2168 217 43
28 Sedef Yüzücüer İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 254 2541 8 0.315 2141 214 43
29 İlknur Kalkan İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 239 2389 5 0.209 2139 214 43
30 Zuhal Adıay İstanbul İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu 244 2441 7 0.287 2091 209 42
31 Nurcan Ekinci İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 212 2120 1 0.047 2070 207 41
32 Burçin Keskin İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 243 2429 8 0.329 2029 203 41
33 Duygu Ayşe İnce İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 270 2705 14 0.518 2005 201 40
34 Şeyda Açıkkaya İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 223 2231 5 0.224 1981 198 40
35 Sercan Kızılkaya İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 252 2516 11 0.437 1966 197 39
36 İlknur Karasu İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 222 2215 5 0.226 1965 197 39
37 Burak Kulaksız İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 229 2287 8 0.350 1887 189 38
38 Yağmur Yüksel Ankara Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi ve Ankara Anadolu İletişim Meslek Lisesi 248 2480 13 0.524 1830 183 37
39 Özgül Yıldırım İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 222 2220 8 0.360 1820 182 36
40 Hava Koç İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 209 2090 6 0.287 1790 179 36
41 Cihan Güllü İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 239 2387 12 0.503 1787 179 36
42 Merve Bıyıkçı İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 199 1992 5 0.251 1742 174 35
43 Dilek Aydoğdu İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 177 1770 1 0.056 1720 172 34
44 Deniz Bozbulut İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 212 2119 8 0.378 1719 172 34
45 Didem Tunç İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 232 2318 12 0.518 1718 172 34
46 Damla Dışbudak İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 216 2161 9 0.416 1711 171 34
47 Deniz Köksal İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 185 1853 3 0.162 1703 170 34
48 Fırat Mehmet Göktaş İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 305 3048 27 0.886 1698 170 34
49 Yunus Emre Irallier Antalya Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 215 2151 10 0.465 1651 165 33
50 Serhat Demirbaş İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 220 2199 11 0.500 1649 165 33
51 Oya Öncü İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 181 1810 4 0.221 1610 161 32
52 Aycan Tatlı İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 228 2283 15 0.657 1533 153 31
53 Gülçin Akyüz İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 187 1870 7 0.374 1520 152 30
54 Damla Çevikman İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 313 3127 35 1.119 1377 138 28
55 Harzem Özdemir Antalya Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 167 1666 6 0.360 1366 137 27
56 Hatice Eriş İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 150 1499 4 0.267 1299 130 26
57 Bekir Binbuğa İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 179 1788 10 0.559 1288 129 26
58 Elyasa Soykan İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 324 3240 42 1.296 1140 114 23
59 Arif Vıcıl İstanbul İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu 267 2674 32 1.197 1074 107 21
60 Ömer Kavak İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 213 2132 24 1.126 932 93 19
61 Didem Tulum İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 217 2170 26 1.198 870 87 17
62 Atalay Küçükolcay İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 243 2430 43 1.770 280 28 6
63 Ebru Tacioğlu İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 192 1924 53 2.755 0 0 0
64 Feride Göydağ İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 130 1301 10 0.769 0 0 0
65 Ömer Özer Hatay Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi 110 1096 16 1.460 0 0 0
66 Volkan Erkoç Hatay Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi 104 1042 15 1.440 0 0 0
67 Dilek Yünlü İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 8 80 1 1.250 0 0 0
68 Ahmet Kurt Hatay Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi 126 1260 24 1.905 0 0 0
69 Seval İgit İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 83 828 3 0.362 0 0 0
70 Pelin Topçu İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 117 1171 19 1.623 0 0 0
71 Meral Sakızcıoğlu İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 22 223 4 1.794 0 0 0
72 Musa Gün İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 84 840 13 1.548 0 0 0
73 Meral Yıldız İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 32 324 7 2.160 0 0 0
74 Gülsenem Yılmaz İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 120 1201 12 0.999 0 0 0
75 Serkan Fındıklı Antalya Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 79 788 8 1.015 0 0 0
76 Merve Şahin İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 133 1333 6 0.450 0 0 0
77 İskender Maraş İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 83 826 9 1.090 0 0 0
78 Gamze Sevilier İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 145 1454 5 0.344 0 0 0

 

 

20 Yaş Üstü Deneyimliler

20 Yaş Üstü Deneyimliler Kategorisi

Sıra Ad-Soyad Şehir Okul / Kurum Dak. Brüt Vuruş 10′ Vuruş Hata % Hata Oranı 10′ Net Vuruş Dak. Net Vuruş Dak. Net Sözcük
1 Hakan Kurt İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 738 7384 9 0.122 6934 693 139
2 Ümit Şeker İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 666 6660 8 0.120 6260 626 125
3 Ümit Serbest İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 517 5168 5 0.097 4918 492 98
4 Kaan Ali Doğan Antalya Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 486 4862 2 0.041 4762 476 95
5 Fatih Kadifeci İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 474 4735 3 0.063 4585 459 92
6 Seda Duman İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 502 5019 11 0.219 4469 447 89
7 Recep Çömlekci Lagada, GR I.E.K. Lagada Instituto Epaggelmatikis Katartisis 437 4371 6 0.137 4071 407 81
8 Serap Aydilek İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 370 3695 6 0.162 3395 340 68
9 Mehmet Erdoğan İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 410 4099 16 0.390 3299 330 66
10 Sevilay Gündoğdu İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 314 3139 4 0.127 2939 294 59
11 Filiz Aydın İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 308 3078 3 0.097 2928 293 59
12 Yeliz Bozkurt İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 334 3339 9 0.270 2889 289 58
13 Serap Dalkıran Kırklareli Lüleburgaz Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi 325 3254 8 0.246 2854 285 57
14 Çiğdem Bahçe İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 298 2984 4 0.134 2784 278 56
15 Yasemin Şafak İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 268 2683 4 0.149 2483 248 50
16 Özhan Yamak İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 303 3030 12 0.396 2430 243 49
17 Yeliz Şahin İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 297 2971 11 0.370 2421 242 48
18 Uğur Sedef İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 267 2669 6 0.225 2369 237 47
19 Asude Gülsever İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 239 2386 1 0.042 2336 234 47
20 Fatma Lal İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 241 2407 3 0.125 2257 226 45
21 Canan Soydemir İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 242 2420 4 0.165 2220 222 44
22 Muhammet Güneş İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 335 3354 24 0.716 2154 215 43
23 Sevvalet Ünver İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 213 2126 2 0.094 2026 203 41
24 Ümit Polat İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 243 2426 8 0.330 2026 203 41
25 Sevda Ekiz İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 212 2125 3 0.141 1975 198 40
26 Erdal Yıldırım İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 243 2428 11 0.453 1878 188 38
27 Ufuk Sürücü İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 270 2699 17 0.630 1849 185 37
28 Nuray Nurdan Durdu İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 214 2144 8 0.373 1744 174 35
29 İdris Armağan Çam İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 177 1770 1 0.056 1720 172 34
30 Sema Aytekin İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 248 2485 16 0.644 1685 169 34
31 Adem Yılmaz İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 234 2336 14 0.599 1636 164 33
32 Can Şahin Nart İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 237 2369 15 0.633 1619 162 32
33 Derya Bozdemir İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 281 2806 24 0.855 1606 161 32
34 Menekşe Gül Ersin İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 221 2211 13 0.588 1561 156 31
35 Nurcan Özdoğan İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 211 2114 12 0.568 1514 151 30
36 Filiz Canoğlu İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 186 1863 7 0.376 1513 151 30
37 Salih Sulak İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 152 1520 1 0.066 1470 147 29
38 Murat Şimşek İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 226 2259 17 0.753 1409 141 28
39 Mustafa Varol İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 223 2233 17 0.761 1383 138 28
40 Aslı Yalçınkaya İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 239 2392 21 0.878 1342 134 27
41 Gülseven Kaya İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 167 1669 7 0.419 1319 132 26
42 Özlem Vargün İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 192 1918 12 0.626 1318 132 26
43 Emine Yıldız İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 214 2142 17 0.794 1292 129 26
44 Didem Uzunal İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 184 1837 14 0.762 1137 114 23
45 Zerrin Çatalkaya İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 155 1549 11 0.710 999 100 20
46 Emine Tuba Dinç İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 164 1641 15 0.914 891 89 18
47 Ayten Kamilçelebi İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 150 1500 14 0.933 800 80 16
48 Gülseren Ağgül İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 185 1846 21 1.138 796 80 16
49 Özlem Koç İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 162 1622 20 1.233 622 62 12
50 Ebru Çelebi İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 272 2717 45 1.656 467 47 9
51 Filiz Şeker İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 147 1469 146 9.939 0 0 0
52 Dilek Oktar İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 103 1030 23 2.233 0 0 0
53 Ayşe Karahan İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 28 275 4 1.455 0 0 0
54 Ali Kale İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 272 2723 150 5.509 0 0 0
55 Nuran Kaya İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 133 1331 19 1.427 0 0 0
56 Suna Oğur İstanbul Şampiyon Kursları-Kadıköy Şb. 196 1955 52 2.660 0 0 0
57 Emine Buket İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 62 618 4 0.647 0 0 0
58 Kevser Dereli İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 124 1237 2 0.162 0 0 0
59 Hülya Özbay İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 134 1337 11 0.823 0 0 0
60 Sibel Ataker İstanbul Şampiyon Kursları-Şişli Şb. 94 940 52 5.532 0 0 0

Okullar

Yarışa Katılan Tüm Okullar

Okul / Kurum Adı Şehir / Bölge Ülke
I.E.K. LAGADA INSTITUTO EPAGGELMATIKIS KATARTISIS LAGADA Yunanistan
Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ANTALYA Türkiye
Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi ve Ankara Anadolu İletişim Meslek Lisesi Ankara Türkiye
ÖZEL ÇAKIR İLKÖĞRETİM OKULU BURSA Türkiye
Lüleburgaz Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Kırklareli Türkiye
SAMPIYON KURSLARI-KADIKOY SUBESI ISTANBUL Türkiye
SAMPIYON KURSLARI-SISLI SUBESI ISTANBUL Türkiye
Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Hatay Türkiye
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu İstanbul Türkiye
İzzet Baysal Anadolu Lisesi Bolu Türkiye
Toplam Okul Sayısı 10
Toplam Öğretmen Sayısı 12
Toplam Öğrenci/Yarışçı Sayısı 255