2004 ZAV Yarışı – Hodonin

h2004logoViyana 2005 Dünya Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 5 ülkeden PC yazıcıları 11 – 14 Kasım 2004 tarihlerinde güney Moravya şehri Hodonin kentinde ZAV Hodonin 2004 – X. Yıldönümü’nde bir araya geldiler.

Öğrenciler kategorisinde 7 Çek okulundan 25 öğrenci, ayrıca gençler kategorisinde Almanya, Avusturya, Polonya, Çek ve Türkiye’den 90 yarışmacı katıldı.

hodonin-foto1İntersteno-Türk grubu; İhsan Yener başkanlığında, Mustafa Kartopu, Recep Çömlekci ve İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Bölümü 1. sınıf öğrencisi yarışmacımız Emrah Kuyumcu’dan oluşan 4 kişilik bir ekip ile katıldı.

Yarışma Çek Cumhuriyetinden Jaroslav Zaviacic tarafından hazırlanan ZAV programında yapıldı. 10 dakikalık 3 testten oluşan yarışmada;

  • Birinci 10 dakikalık testte her yapılan hatadan 10 hata puanı,
  • İkinci 10 dakikalık testte her yapılan hatadan 50 hata puanı ve
  • Üçüncü 10 dakikalık testte her yapılan hatadan 100 hata puanı

düşülerek üç testin net puanlarının toplanarak ortalamasının alınması ile dereceler hesaplandı.

2003 yılı Temmuz ayı içinde Roma’da yapılan 44. Intersteno Dünya ve 2004 yılı Haziran ayı içinde yapılan İnternet Dünya Şampiyonalarında da ikinci olan gümüş parmaklar yine ikinci oldu.

Yarışmadan bir gün önce yerel basın mensuplarının da izlediği yarışmacılar için 40 dakikalık bir alıştırma süresi verildi ve bu süre içinde öğrenciler 1’er dakikalık testler yazdılar. Alıştırmalarda 584 net vuruş puanıyla 10. sırada yer alan yarışmacımız Emrah Kuyumcu, bir sonraki gün yapılan yarışmada ilk 10 dakikalık yarışta 6454 net vuruşla 3., ikinci 10 dakikalık yarışta 6132 net vuruşla 2. ve son 10 dakikalık yarışta yaptığı 5925 net vuruşla 2. Üç on dakikalık yarışın net vuruşlarının toplanarak ortalamasından oluşan genel sıralamada 2. oldu.

Bu kongre dahilinde Resmi olmayan bir toplantıda, Ms. Wawrzynek Intersteno Polonya’yı resmen yeniden aktif duruma getireceğini öne sürdü.

Katılımcılar bölgesel bir bira yapım atölyesini ziyaret ederek, bira yapımı hakkında bilgi alıp yapılan biralardan tatma şansı elde ettiler.

Yarışmadan sonra Hodonin kenti belediye başkanı, belediye sarayında bir resepsiyon vererek yarışmacıları ve katılımcıları kabul etti.

Hodonin yakınlarındaki Cejkovice kentinde yer alan Tapınak Şövalyeleri şarap mahzenleri gezilerek, aynı yerde kapanış akşam yemeğinde Onursal Başkanımız İhsan Yener tarafından yapılan konuşmayla sona erdi.

Alıştırma (1 Dak.)

Alıştırma Sonuçları (ZAV – 1 Dakika)

Derece

Soyadı Adı

Okulu

Vuruş

1.

Mikula Václav Praha, OA Heroldovy sady 1006

2.

Ševcovicová Lucie Praha, OA Heroldovy sady 768

3.

Černilovský Miloš Valašské Meziříčí, OA 762

4.

Kinclová Petra Bystřice n. P., G 744

5.

Bicanová Šárka Český Těšín, OA 673

6.

Fišerová Jitka Rakovník, MOA 656

7.

Klaputová Lenka Karviná, OBA 626

8.

Popová Lenka Valašské Meziříčí, OA 605

9.

Čížek Martin Praha, OA Dušní 597

10.

Kuyumcu Emrah Turecko 584

11.

Gregorová Petra Telč, G a SOŠ 551

12.

Hasalíková Hana Valašské Meziříčí, OA 544

13.

Wiche Hubert Chotěboř, OA 539

14.

Borodáčová Hana Praha, OA Vinohradská 508

15.

Strouhal Petr Hustopeče, G 493

16.

Prčík Lukáš Hodonín, OA 481

17.

Uhrová Kateřina Frýdek-Místek, OA 479

18.

Šťastná Pavlína Bučovice, OA 465

19.

Konlechner Katharina Rakousko 459

20.

Imrichovská Jana Hustopeče, G 450

21.

Ohrádková Libuše Frýdek-Místek, OA 449

22.

Válková Jana Praha, OA Heroldovy sady 444

23.

Šimková Klára Ostrava, OA Mariánské Hory 438

24.

Lefnerová Eva Bučovice, OA 436

25.

Karpf Maria, Rakousko Rakousko 433

26.

Štekerová Lenka Pelhřimov, OA 429

27.

Reptová Adéla Zlín, OA 427

28.

Ťápalová Hana Ostrava, OA Mariánské Hory 426

29.

Gruber Julia, Rakousko Rakousko 421

30.

Šalamonová Lucie Chotěboř, OA 418

31.

Jančura Martin Bruntál, OA a SZeŠ 416

32.

Maráková Veronika Zlín, OA 414

33.

Zachová Lucie Bystřice n. P., G 410

34.

Aldorf Martin Telč, G a SOŠ 408

35. – 36

Havlíčková Michaela Bučovice, OA 407

35. – 36

Kollárová Radana Karviná, OBA 407

37.

Pavlíková Markéta Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 406

38. – 39

Prokšová Lucie Rakovník, MOA 405

38. – 39

Vaňatková Hana Zlín, OA 405

40.

Kampová Vendula Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 403

41. – 42.

Burgárová Zuzana Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 402

41. – 42.

Bajerová Veronika Frýdek-Místek, OA 402

43.

Slaběňáková Andrea Ostrava, OA Mariánské Hory 401

44.

Kavka Jan Orlová, OA 398

45.

Kudeříková Zuzana Veselí n. M., OA 396

46. – 47.

Hofírková Soňa Prostějov, OA 395

46. – 47.

Příkazská Pavlína Břeclav, OA 395

48.

Inkoferer Sybille Německo, Regensburg 392

49.

Melichaříková Lucie Valašské Meziříčí, OA 391

50.

Prachowská Denisa Český Těšín, OA 387

51.

Ševčíková Darja Orlová, OA 385

52. – 53.

Bastlová Markéta Bruntál, OA a SZeŠ 383

52. – 53.

Kandusová Eliška Telč, G a SOŠ 383

54.

Majer Luděk Veselí n. M., OA 380

55.

Hořínková Zuzana Praha, OA Hovorčovická 377

56. – 57.

Kalabis Jakub Hodonín, OA 375

56. – 57.

Bartáková Soňa Prostějov, OA 375

58. – 59.

Constanz Valentina Německo, Regensburg 373

58. – 59.

Růžičková Pavla Holešov, SOŠ 373

60. – 61.

Wawrzynek Krystian Polsko, Tychy 371

60. – 61.

Žilková Veronika Český Těšín, OA 371

62. – 63.

Slouková Martina Hustopeče, G 370

62. – 63.

Krejčová Pavla Pelhřimov, OA 370

64.

Marková Petra Bystřice n. P., G 367

65. – 67.

Kusová Nikola Karviná, OBA 366

65. – 67.

Wirthová Marie Břeclav, OA 366

65. – 67.

Plačková Markéta Holešov, SOŠ 366

68.

Moučková Petra Hodonín, OA 365

69.

Augustinová Michaela Chotěboř, OA 363

70.

Kouklová Jitka Prostějov, OA 360

71.

Červová Zuzana Praha, OA Dušní 358

72.

Krejčí Iveta Moravský Krumlov, SOŠ 355

73.

Čudová Radka Břeclav, OA 353

74.

Kopuncová Veronika Uherské Hradiště, OA 352

75.

Polívková Lenka Třebíč, OA 348

76. – 77.

Hourová Kateřina Rakovník, MOA 346

76. – 77.

Vidlák Patrik Třebíč, OA 346

78.

Večerková Petra Praha, OA Dušní 345

79. – 80.

Žampachová Ludmila Uherské Hradiště, OA 343

79. – 80.

Skovajsová Katka Holešov, SOŠ 343

81. – 82.

Došková Lucie Třebíč, OA 339

81. – 82.

Fojtíková Kristýna Uherské Hradiště, OA 339

83. – 84.

Jemelková Petra Bruntál, OA a SZeŠ 332

83. – 84.

Martínek Michal Praha, OA Hovorčovická 332

85. – 86.

Rośkowicz Justyna Polsko, Tychy 330

85. – 86.

Gintner Lissi Německo, Regensburg 330

87.

Kuklová Jana Orlová, OA 329

88.

Vlach Martin Praha, OA Hovorčovická 316

89.

Švrčková Lenka Moravský Krumlov, SOŠ 309

90.

Białoń Sebastian Polsko, Tychy 298

 

10 Dak. (-10 Hata)

10 Dakika (-10 Hata) Sonuçları

Derece

Adı Soyadı

Okulu

Brüt Vuruş

Hata

Net Vuruş

1.

Mikula Václav Praha, OA Heroldovy sady 8688 33 8358

2.

Černilovský Miloš Valašské Meziříčí, OA 6879 29 6589

3.

Kuyumcu Emrah Turecko 6514 6 6454

4.

Ševcovicová Lucie Praha, OA Heroldovy sady 5686 19 5496

5.

Kinclová Petra Bystřice n. P., G 5679 19 5489

6.

Čížek Martin Praha, OA Dušní 5684 25 5434

7.

Fišerová Jitka Rakovník, MOA 5320 25 5070

8.

Bicanová Šárka Český Těšín, OA 5317 27 5047

9.

Klaputová Lenka Karviná, OBA 5132 9 5042

10.

Hasalíková Hana Valašské Meziříčí, OA 4877 12 4757

11.

Konlechner Katharina Rakousko 4940 21 4730

12.

Popová Lenka Valašské Meziříčí, OA 4789 7 4719

13.

Strouhal Petr Hustopeče, G 4881 22 4661

14.

Gregorová Petra Telč, G a SOŠ 4685 9 4595

15.

Karpf Maria Rakousko 4591 13 4461

16.

Borodáčová Hana Praha, OA Vinohradská 4466 1 4456

17.

Gruber Julia Rakousko 4413 8 4333

18.

Prčík Lukáš Hodonín, OA 4572 41 4162

19.

Uhrová Kateřina Frýdek-Místek, OA 4213 15 4063

20.

Inkoferer Sybille Německo, Regensburg 4201 15 4051

21.

Šťastná Pavlína Bučovice, OA 4075 4 4035

22.

Imrichovská Jana Hustopeče, G 4107 14 3967

23.

Hořínková Zuzana Praha, OA Hovorčovická 4102 22 3882

24.

Constanz Valentina Německo, Regensburg 4010 14 3870

25.

Melichaříková Lucie Valašské Meziříčí, OA 3888 6 3828

26.

Jančura Martin Bruntál, OA a SZeŠ 3824 1 3814

27.

Štekerová Lenka Pelhřimov, OA 3967 19 3777

28.

Reptová Adéla Zlín, OA 3878 11 3768

29.

Lefnerová Eva Bučovice, OA 3815 9 3725

30.

Pavlíková Markéta Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 3743 4 3703

31.

Ohrádková Libuše Frýdek-Místek, OA 3723 6 3663

32.

Zachová Lucie Bystřice n. P., G 3797 14 3657

33. – 34.

Aldorf Martin Telč, G a SOŠ 3757 14 3617

33. – 34.

Šimková Klára Ostrava, OA Mariánské Hory 3667 5 3617

35.

Burgárová Zuzana Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 3766 15 3616

36.

Havlíčková Michaela Bučovice, OA 3651 4 3611

37.

Hofírková Soňa Prostějov, OA 3674 12 3554

38.

Maráková Veronika Zlín, OA 3578 4 3538

39.

Wirthová Marie Břeclav, OA 3555 3 3525

40.

Příkazská Pavlína Břeclav, OA 3662 14 3522

41.

Kampová Vendula Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 3569 6 3509

42.

Kudeříková Zuzana Veselí n. M., OA 3635 13 3505

43.

Vaňatková Hana Zlín, OA 3592 11 3482

44.

Prokšová Lucie Rakovník, MOA 3684 21 3474

45.

Ševčíková Darja Orlová, OA 3550 10 3450

46.

Kollárová Radana Karviná, OBA 3533 9 3443

47.

Slaběňáková Andrea Ostrava, OA Mariánské Hory 3510 11 3400

48.

Kavka Jan Orlová, OA 3489 9 3399

49.

Wiche Hubert Chotěboř, OA 3532 15 3382

50.

Šalamonová Lucie Chotěboř, OA 3502 14 3362

51.

Bartáková Soňa Prostějov, OA 3357 4 3317

52.

Ťápalová Hana Ostrava, OA Mariánské Hory 3546 23 3316

53.

Polívková Lenka Třebíč, OA 3344 6 3284

54.

Kandusová Eliška Telč, G a SOŠ 3325 8 3245

55.

Růžičková Pavla Holešov, SOŠ 3252 2 3232

56.

Kusová Nikola Karviná, OBA 3307 9 3217

57.

Kouklová Jitka Prostějov, OA 3386 17 3216

58.

Bajerová Veronika Frýdek-Místek, OA 3257 5 3207

59.

Kalabis Jakub Hodonín, OA 3251 6 3191

60.

Prachowská Denisa Český Těšín, OA 3287 10 3187

61.

Žampachová Ludmila Uherské Hradiště, OA 3202 2 3182

62.

Majer Luděk Veselí n. M., OA 3303 13 3173

63.

Fojtíková Kristýna Uherské Hradiště, OA 3512 34 3172

64.

Slouková Martina Hustopeče, G 3223 6 3163

65.

Hourová Kateřina Rakovník, MOA 3254 10 3154

66.

Krejčová Pavla Pelhřimov, OA 3223 7 3153

67.

Bastlová Markéta Bruntál, OA a SZeŠ 3326 18 3146

68. – 69.

Červová Zuzana Praha, OA Dušní 3194 5 3144

68. – 69.

Žilková Veronika Český Těšín, OA 3154 1 3144

70.

Marková Petra Bystřice n. P., G 3143 1 3133

71.

Vidlák Patrik Třebíč, OA 3138 6 3078

72.

Kuklová Jana Orlová, OA 3123 6 3063

73.

Martínek Michal Praha, OA Hovorčovická 3225 18 3045

74.

Moučková Petra Hodonín, OA 3094 5 3044

75.

Krejčí Iveta Moravský Krumlov, SOŠ 3121 8 3041

76.

Kopuncová Veronika Uherské Hradiště, OA 3054 2 3034

77.

Došková Lucie Třebíč, OA 3109 8 3029

78.

Gintner Lissi Německo, Regensburg 3096 9 3006

79.

Wawrzynek Krystian Polsko, Tychy 3219 22 2999

80.

Augustinová Michaela Chotěboř, OA 3136 19 2946

81.

Čudová Radka Břeclav, OA 2972 5 2922

82.

Plačková Markéta Holešov, SOŠ 3003 9 2913

83.

Skovajsová Katka Holešov, SOŠ 2931 5 2881

84.

Večerková Petra Praha, OA Dušní 2948 8 2868

85.

Vlach Martin Praha, OA Hovorčovická 3079 26 2819

86.

Rośkowicz Justyna Polsko, Tychy 2852 4 2812

87.

Białoń Sebastian Polsko, Tychy 2693 4 2653

88.

Jemelková Petra Bruntál, OA a SZeŠ 2730 11 2620

89.

Švrčková Lenka Moravský Krumlov, SOŠ 2750 14 2610

 

 

10 Dak. (-50 Hata)

10 Dakika (-50 Hata) Sonuçları

Derece

Adı Soyadı

Okulu

Brüt Vuruş

Hata

Net Vuruş

1.

Mikula Václav Praha, OA Heroldovy sady 7490 20 6490

2.

Kuyumcu Emrah Turecko 6682 11 6132

3.

Černilovský Miloš Valašské Meziříčí, OA 6092 12 5492

4.

Čížek Martin Praha, OA Dušní 5215 2 5115

5.

Bicanová Šárka Český Těšín, OA 5305 9 4855

6.

Fišerová Jitka Rakovník, MOA 4771 1 4721

7.

Ševcovicová Lucie Praha, OA Heroldovy sady 5322 13 4672

8.

Kinclová Petra Bystřice n. P., G 5222 13 4572

9.

Klaputová Lenka Karviná, OBA 5148 12 4548

10.

Hasalíková Hana Valašské Meziříčí, OA 4698 12 4098

11.

Popová Lenka Valašské Meziříčí, OA 4322 6 4022

12.

Šťastná Pavlína Bučovice, OA 4168 5 3918

13.

Inkoferer Sybille Německo, Regensburg 4033 3 3883

14.

Gruber Julia Rakousko 4112 6 3812

15.

Konlechner Katharina Rakousko 4611 18 3711

16.

Prčík Lukáš Hodonín, OA 4159 9 3709

17.

Gregorová Petra Telč, G a SOŠ 4248 11 3698

18.

Imrichovská Jana Hustopeče, G 4022 7 3672

19.

Karpf Maria, Rakousko Rakousko 4179 11 3629

20.

Borodáčová Hana Praha, OA Vinohradská 3903 6 3603

21.

Reptová Adéla Zlín, OA 3743 4 3543

22.

Constanz Valentina Německo, Regensburg 3886 10 3386

23.

Uhrová Kateřina Frýdek-Místek, OA 3795 9 3345

24.

Pavlíková Markéta Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 3585 5 3335

25.

Jančura Martin Bruntál, OA a SZeŠ 3546 5 3296

26.

Zachová Lucie Bystřice n. P., G 3532 5 3282

27.

Lefnerová Eva Bučovice, OA 3456 4 3256

28.

Melichaříková Lucie Valašské Meziříčí, OA 3455 4 3255

29.

Strouhal Petr Hustopeče, G 4198 19 3248

30.

Maráková Veronika Zlín, OA 3384 5 3134

31.

Kollárová Radana Karviná, OBA 3472 7 3122

32.

Kavka Jan Orlová, OA 3261 3 3111

33.

Havlíčková Michaela Bučovice, OA 3270 4 3070

34.

Kudeříková Zuzana Veselí n. M., OA 3352 6 3052

35.

Krejčová Pavla Pelhřimov, OA 3163 3 3013

36.

Bajerová Veronika Frýdek-Místek, OA 3274 6 2974

37.

Prokšová Lucie Rakovník, MOA 3422 9 2972

38.

Kouklová Jitka Prostějov, OA 3167 4 2967

39.

Vaňatková Hana Zlín, OA 3260 6 2960

40.

Burgárová Zuzana Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 3248 6 2948

41.

Šimková Klára Ostrava, OA Mariánské Hory 3344 8 2944

42.

Růžičková Pavla Holešov, SOŠ 2967 1 2917

43.

Kalabis Jakub Hodonín, OA 3246 7 2896

44.

Štekerová Lenka Pelhřimov, OA 3516 13 2866

45.

Prachowská Denisa Český Těšín, OA 3160 6 2860

46.

Hofírková Soňa Prostějov, OA 3140 6 2840

47.

Příkazská Pavlína Břeclav, OA 3323 10 2823

48.

Kampová Vendula Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 3115 6 2815

49.

Slaběňáková Andrea Ostrava, OA Mariánské Hory 3260 9 2810

50.

Žampachová Ludmila Uherské Hradiště, OA 2897 2 2797

51.

Aldorf Martin Telč, G a SOŠ 3357 12 2757

52.

Ohrádková Libuše Frýdek-Místek, OA 3278 11 2728

53.

Žilková Veronika Český Těšín, OA 2826 2 2726

54.

Polívková Lenka Třebíč, OA 2906 4 2706

55.

Wirthová Marie Břeclav, OA 3137 9 2687

56.

Hořínková Zuzana Praha, OA Hovorčovická 3535 17 2685

57.

Marková Petra Bystřice n. P., G 2831 3 2681

58.

Kusová Nikola Karviná, OBA 2877 4 2677

59.

Vidlák Patrik Třebíč, OA 2842 4 2642

60.

Červová Zuzana Praha, OA Dušní 2741 2 2641

61.

Majer Luděk Veselí n. M., OA 2766 3 2616

62.

Gintner Lissi Německo, Regensburg 2933 7 2583

63.

Krejčí Iveta Moravský Krumlov, SOŠ 2777 4 2577

64.

Kopuncová Veronika Uherské Hradiště, OA 2738 4 2538

65.

Slouková Martina Hustopeče, G 2978 9 2528

66.

Došková Lucie Třebíč, OA 2766 5 2516

67.

Bastlová Markéta Bruntál, OA a SZeŠ 2705 4 2505

68.

Ševčíková Darja Orlová, OA 2941 9 2491

69.

Bartáková Soňa Prostějov, OA 3104 13 2454

70.

Kuklová Jana Orlová, OA 2702 5 2452

71.

Białoń Sebastian Polsko, Tychy 2615 4 2415

72.

Wiche Hubert Chotěboř, OA 3331 19 2381

73.

Šalamonová Lucie Chotěboř, OA 2870 10 2370

74.

Čudová Radka Břeclav, OA 2656 6 2356

75.

Hourová Kateřina Rakovník, MOA 2743 8 2343

76.

Plačková Markéta Holešov, SOŠ 2640 6 2340

77.

Rośkowicz Justyna Polsko, Tychy 2636 6 2336

78.

Skovajsová Katka Holešov, SOŠ 2675 7 2325

79.

Moučková Petra Hodonín, OA 2864 11 2314

80.

Wawrzynek Krystian Polsko, Tychy 3110 16 2310

81.

Kandusová Eliška Telč, G a SOŠ 2727 9 2277

82.

Augustinová Michaela Chotěboř, OA 2974 14 2274

83.

Vlach Martin Praha, OA Hovorčovická 2801 13 2151

84.

Ťápalová Hana Ostrava, OA Mariánské Hory 3482 27 2132

85.

Fojtíková Kristýna Uherské Hradiště, OA 3162 21 2112

86.

Večerková Petra Praha, OA Dušní 2981 18 2081

87.

Švrčková Lenka Moravský Krumlov, SOŠ 2626 11 2076

88.

Jemelková Petra Bruntál, OA a SZeŠ 2711 13 2061

89.

Martínek Michal Praha, OA Hovorčovická 2763 15 2013

 

10 Dak. (-100 Hata)

10 Dakika (-100 Hata) Sonuçları

Derece

Adı Soyadı

Okulu

Brüt Vuruş

Hata

Net Vuruş

1.

Mikula Václav Praha, OA Heroldovy sady 8201 17 6501

2.

Kuyumcu Emrah Turecko 6525 6 5925

3.

Černilovský Miloš Valašské Meziříčí, OA 7014 13 5714

4.

Čížek Martin Praha, OA Dušní 5412 0 5412

5.

Kinclová Petra Bystřice n. P., G 5798 4 5398

6.

Fišerová Jitka Rakovník, MOA 5543 6 4943

7.

Bicanová Šárka Český Těšín, OA 5192 5 4692

8.

Ševcovicová Lucie Praha, OA Heroldovy sady 5664 11 4564

9.

Klaputová Lenka Karviná, OBA 5243 8 4443

10.

Borodáčová Hana Praha, OA Vinohradská 4546 3 4246

11.

Popová Lenka Valašské Meziříčí, OA 4818 6 4218

12.

Hasalíková Hana Valašské Meziříčí, OA 4938 8 4138

13.

Konlechner Katharina Rakousko 4218 3 3918

14.

Karpf Maria Rakousko 4239 6 3639

15.

Šťastná Pavlína Bučovice, OA 3972 4 3572

16.

Constanz Valentina Německo, Regensburg 3708 2 3508

17.

Jančura Martin Bruntál, OA a SZeŠ 3584 1 3484

18.

Melichaříková Lucie Valašské Meziříčí, OA 3681 2 3481

19.

Prčík Lukáš Hodonín, OA 4379 9 3479

20.

Prokšová Lucie Rakovník, MOA 3566 1 3466

21.

Reptová Adéla Zlín, OA 3820 4 3420

22.

Gruber Julia Rakousko 4223 9 3323

23.

Kudeříková Zuzana Veselí n. M., OA 3697 4 3297

24.

Uhrová Kateřina Frýdek-Místek, OA 3990 7 3290

25.

Inkoferer Sybille Německo, Regensburg 3873 6 3273

26.

Kouklová Jitka Prostějov, OA 3344 1 3244

27.

Pavlíková Markéta Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 3780 6 3180

28.

Gregorová Petra Telč, G a SOŠ 4365 12 3165

29.

Imrichovská Jana Hustopeče, G 4036 9 3136

30.

Wirthová Marie Břeclav, OA 3314 2 3114

31.

Žilková Veronika Český Těšín, OA 3092 0 3092

32.

Polívková Lenka Třebíč, OA 3064 0 3064

33.

Růžičková Pavla Holešov, SOŠ 3162 1 3062

34.

Prachowská Denisa Český Těšín, OA 3346 3 3046

35.

Ohrádková Libuše Frýdek-Místek, OA 3506 5 3006

36.

Bajerová Veronika Frýdek-Místek, OA 3303 3 3003

37.

Gintner Lissi Německo, Regensburg 2988 0 2988

38. – 39.

Krejčová Pavla Pelhřimov, OA 3349 4 2949

38. – 39.

Slaběňáková Andrea Ostrava, OA Mariánské Hory 3549 6 2949

40.

Kollárová Radana Karviná, OBA 3346 4 2946

41.

Štekerová Lenka Pelhřimov, OA 3830 9 2930

42.

Vaňatková Hana Zlín, OA 3325 4 2925

43.

Krejčí Iveta Moravský Krumlov, SOŠ 3114 2 2914

44.

Kavka Jan Orlová, OA 3210 3 2910

45.

Havlíčková Michaela Bučovice, OA 3404 5 2904

46.

Červová Zuzana Praha, OA Dušní 3293 4 2893

47.

Moučková Petra Hodonín, OA 2961 1 2861

48.

Maráková Veronika Zlín, OA 3457 6 2857

49.

Skovajsová Katka Holešov, SOŠ 2934 1 2834

50.

Strouhal Petr Hustopeče, G 4728 19 2828

51.

Zachová Lucie Bystřice n. P., G 3727 9 2827

52.

Ševčíková Darja Orlová, OA 3022 2 2822

53.

Kalabis Jakub Hodonín, OA 3217 4 2817

54.

Šimková Klára Ostrava, OA Mariánské Hory 3607 8 2807

55.

Burgárová Zuzana Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 3505 7 2805

56.

Žampachová Ludmila Uherské Hradiště, OA 2989 2 2789

57.

Ťápalová Hana Ostrava, OA Mariánské Hory 3950 12 2750

58.

Hořínková Zuzana Praha, OA Hovorčovická 3608 9 2708

59.

Příkazská Pavlína Břeclav, OA 3762 11 2662

60.

Marková Petra Bystřice n. P., G 2947 3 2647

61.

Kusová Nikola Karviná, OBA 3135 5 2635

62.

Šalamonová Lucie Chotěboř, OA 2893 3 2593

63.

Čudová Radka Břeclav, OA 2991 4 2591

64.

Hourová Kateřina Rakovník, MOA 2704 2 2504

65.

Vidlák Patrik Třebíč, OA 2880 4 2480

66.

Večerková Petra Praha, OA Dušní 3056 6 2456

67.

Kopuncová Veronika Uherské Hradiště, OA 2947 5 2447

68.

Białoń Sebastian Polsko, Tychy 2839 4 2439

69.

Došková Lucie Třebíč, OA 2909 5 2409

70.

Aldorf Martin Telč, G a SOŠ 3560 12 2360

71.

Kuklová Jana Orlová, OA 2637 3 2337

72.

Kampová Vendula Nový Jičín, SOŠ a SOU Divadelní 4 3626 13 2326

73.

Majer Luděk Veselí n. M., OA 3016 7 2316

74.

Plačková Markéta Holešov, SOŠ 2715 4 2315

75.

Slouková Martina Hustopeče, G 2900 6 2300

76.

Augustinová Michaela Chotěboř, OA 3196 9 2296

77.

Rośkowicz Justyna Polsko, Tychy 2662 4 2262

78.

Martínek Michal Praha, OA Hovorčovická 2808 6 2208

79.

Wiche Hubert Chotěboř, OA 3639 15 2139

80.

Wawrzynek Krystian Polsko, Tychy 3401 13 2101

81.

Jemelková Petra Bruntál, OA a SZeŠ 2852 8 2052

82.

Vlach Martin Praha, OA Hovorčovická 2647 6 2047

83.

Fojtíková Kristýna Uherské Hradiště, OA 3411 14 2011

84.

Lefnerová Eva Bučovice, OA 3608 16 2008

85.

Švrčková Lenka Moravský Krumlov, SOŠ 2668 7 1968

86.

Kandusová Eliška Telč, G a SOŠ 2986 14 1586

87.

Hofírková Soňa Prostějov, OA 3475 19 1575

88.

Bastlová Markéta Bruntál, OA a SZeŠ 2974 16 1374

89.

Bartáková Soňa Prostějov, OA 1293 1 1193