Intersteno Konseyi

2017 yılı itibariyle güncel Konsey Üyeleri :

Ülke Kişi / Grup E-Mail – websitesi
ABD  National court reporters association (NCRA) http://www.ncraonline.org/
Ms. Virgine Biggers vkbiggers @ cox.net
Almanya  Intersteno Deutschland www.intersteno.de
Ms Waltraut Dierks w.dierks @ t-online.de
Arjantin Mr. Jorge Alberto Bravo bravojorgea @ hotmail.com
Avusturya  Österreichischer Verband für Stenografie und Textverarbeitung www.ostv.at/
Ms. Marlis Kulb m.kulb @ hotmail.com
Belçika Agnes Coeckelberghs agnescoec @ hotmail.com
Birleşik Krallık British Institute of Verbatim Reporters (BIVR) www.bivr.org.uk
Ms. Mary Sorene marysorene @ ntlworld.com
Çek Cumhuriyeti  Interinfo ČR http://www.interinfo.org/
Mr. Jaroslav Zaviacic jaroslav @ zav.cz
Çin  Intersteno China www.intersteno.cn
Mr Tang Keliang weixia_vickie @ 163.com
Finlandiya Mr. Jari Niittuinperä jari.niittuinpera @ gmail.com
Fransa  Intersteno France www.intersteno.fr
Mr. Jean-Charles Le Masson jclemasson @ gmail.com
Güney Kore  Korea Stenography Association  
Ms. Han Soonduk pedera @ na.go.kr
Hırvatistan  HSD http://www.stenograf.hr/
Ms. Kristina Zlodi kristina.zlodi @ gmail.com
Hollanda  Interinfo Groep Nederland www.interinfo.nl
Mr. Kees Tesselhof info @ tesselhofopleidingen.nl
İspanya Belirlenecektir  
İsviçre  Groupement national suisse INTERINFO www.veloscritture.info
Erich Werner e.werner @ bluewin.ch
İtalya  onA.I.R. – Intersteno Italia www.intersteno.it
Ms. Francesca Marchionne francescamarchionne @ gmail.com
Japonya Mr. Tsuguo Kaneko tsuguo.kaneko @ gmail.com
Macaristan  Intersteno Hungary http://www.magyosz.hu/index.html
Ms. Anita Dobos anitadobos0725 @ gmail.com
Polonya  Interinfo Polska http://www.interinfopolska.free.ngo.pl/
Mr. Krystian Wawrzynek krystian.wawrzynek @ gmail.com
Slovakya Ms. Anna Škovierová askovierova @ gmail.com
rkiye  İntersteno-Türk www.interstenoturk.org
Seçkin Köse seckinkose49 @ gmail.com