Intersteno Konseyi

2014 yılı itibariyle güncel Konsey Üyeleri :

Ülke Kişi / Grup E-Mail – websitesi
ABD National court reporters association (NCRA) http://www.ncraonline.org/
  Ms. Virgine Biggers vkbiggers@cox.net
Almanya Intersteno Deutschland www.intersteno.de
  Ms Waltraut Dierks w.dierks@t-online.de
Arjantin Jorge Alberto Bravo bravojorgea@hotmail.com
Avusturya Österreichischer Verband für Stenografie und Textverarbeitung www.ostv.at/
  Mr. Harald Liebhart harald.liebhart@speeding.at
Belçika Intersteno Belgium www.intersteno.be
  Olivier Levrau olivier@levrau.eu
Çek Cumhuriyeti Interinfo ČR http://www.interinfo.org/
  Jaroslav Zaviacic jaroslav@zav.cz
Çin Intersteno China www.intersteno.cn
  Mr Tang Keliang Simon@Lbedu.cn
Finlandiya Mr. Jari Niittuinperä jari.niittuinpera@gmail.com
Fransa Intersteno France www.intersteno.fr
  Ms. Jacqueline Bertin-Mahieux jacquelineBM168@gmail.com
Güney Kore Korea Stenography Association  
  Mr. Yeun-jung Choi yjchoy@naver.com
Hırvatistan HSD http://www.stenograf.hr/
  Kristina Zlodi kristina.zlodi@gmail.com
Hollanda Interinfo Groep Nederland www.interinfo.nl
  Joke Bakker joke.m.bakker@gmail.com
İspanya Belirlenecektir
İsviçre Groupement national suisse INTERINFO www.veloscritture.info
  Erich Werner e.werner@bluewin.ch
İtalya Gruppo Intersteno Italia www.intersteno.it
  Dr. Annamaria Marino amarino@ars.sicilia.it
Japonya Tsuguo Kaneko d06051@nifty.ne.jp
Macaristan Intersteno Hungary http://www.magyosz.hu/index.html
  Anita Dobos anitadobos0725@gmail.com
Polonya Interinfo Polska http://www.interinfopolska.free.ngo.pl/
  Krystian Wawrzynek krystian.wawrzynek@gmail.com
Slovakya Ms. Marcela Skalicka marcela1946@gmail.com
rkiye Intersteno Turkey www.interstenoturk.org
  Seçkin Köse seckinkose49@gmail.com