2017 Türkiye İhsan Yener Klâvye Şampiyonası

YAŞ KATEGORİLERİYLE EN İYİ 10 DERECELERİ
ONUR VE TEŞVİK TABLOSU

 

ANADİL Yarışı – Küçükler (0 – 12 Yaş) Kategorisi

Sıra

Adı Soyadı

Şehir

Okul-Kurum

Dak.
Brüt
Vuruş

10′
Brüt
Vuruş

10′
Hata

%
Hata
Oranı

10′
Net
Vuruş

Dak.
Net
Vuruş

Dak.
Net
Sözcük

1

Efe Abdullah Taner

Afyonkarahisar

Şuhut Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu

412

4128

12

0.291

3528

353

71

2

Onur Demirbaş

Afyonkarahisar

Şuhut Fatih Ortaokulu

368

3682

5

0.136

3432

343

69

3

Ahmet Yasin Akmeşe

Kayseri

Hacı Hasan Efendi İHOO

344

3446

7

0.203

3096

310

62

4

Ahmet Gürpınar

Yalova

75. Yıl Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

310

3109

7

0.225

2759

276

55

5

Emir Ahmet Şahin

İstanbul

Özel Mavi Umut Ortaokulu

300

3003

12

0.400

2403

240

48

6

Rahmican Tut

Yalova

75. Yıl Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

261

2612

5

0.191

2362

236

47

7

Ümmühan Akyol

Afyonkarahisar

Şuhut Cumhuriyet İlkokulu

248

2484

3

0.121

2334

233

47

8

Cem İhsan Kurt

İzmir

Rota Eğitim Kurumları

230

2300

4

0.174

2100

210

42

9

Bağdagül Özkan

Afyonkarahisar

Miralay Reşat Bey İlkokulu

298

2985

18

0.603

2085

209

42

10

Fatmagül Aksu

İzmir

Rota Eğitim Kurumları

234

2344

8

0.341

1944

194

39

Toplam Puan:

26.043

Okullar Sıralaması

 

1

75. Yıl Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

5121

 

2

Rota Eğitim Kurumları

4044

 

3

Şuhut Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu

3528

 

4

Şuhut Fatih Ortaokulu

3432

 

5

Hacı Hasan Efendi İHOO

3096

 

6

Özel Mavi Umut Ortaokulu

2403

 

7

Şuhut Cumhuriyet İlkokulu

2334

 

8

Miralay Reşat Bey İlkokulu

2085

 

Toplam Puan

26043

 

 

 

ANADİL Yarışı – Öğrenciler (13 – 16 Yaş) Kategorisi

Sıra

Adı Soyadı

Şehir

Okul-Kurum

Dak.
Brüt
Vuruş

10′
Brüt
Vuruş

10′
Hata

%
Hata
Oranı

10′
Net
Vuruş

Dak.
Net
Vuruş

Dak.
Net
Sözcük

1

Mete Özen

Tekirdağ

Şarköy Anadolu Lisesi

441

4413

1

0.023

4363

436

87

2

Emre Sefa Sarıçam

Kastamonu

Bozkurt Ortaokulu

435

4351

8

0.184

3951

395

79

3

Sercan Onur

Samsun

Türk Telekom MTAL

442

4426

10

0.226

3926

393

79

4

Emir Safa Yolcu

Bursa

Yıldırım MTAL

374

3743

2

0.053

3643

364

73

5

Recep Yunus Kara

Kocaeli

Yahya Kaptan MTAL

397

3970

9

0.227

3520

352

70

6

Özgün Erdem Ceylan

İzmir

Yeşilyurt İMKB MTAL

376

3761

5

0.133

3511

351

70

7

Mert Gültekin

Bursa

Peyami Safa Ortaokulu

448

4483

22

0.491

3383

338

68

8

Sercan Akgüç

İzmir

Bornova Altay MTAL

361

3615

7

0.194

3265

327

65

9

Yılmaz Emre Üçyıldız

Antalya

Özel Akdeniz Başarı Koleji

355

3558

7

0.197

3208

321

64

10

Yasmin Aktaş

İzmir

Bornova Altay MTAL

374

3746

12

0.320

3146

315

63

Toplam Puan:

35.916

 

 

Okullar Sıralaması

1

Bornova Altay MTAL

6411

2

Şarköy Anadolu Lisesi

4363

3

Bozkurt Ortaokulu

3951

4

Türk Telekom MTAL

3926

5

Yıldırım MTAL

3643

6

Yahya Kaptan MTAL

3520

7

Yeşilyurt İMKB MTAL

3511

8

Peyami Safa Ortaokulu

3383

9

Özel Akdeniz Başarı Koleji

3208

Toplam Puan

35916

ANADİL Yarışı – Gençler (17 – 20 Yaş) Kategorisi

Sıra

Adı Soyadı

Şehir

Okul-Kurum

Dak.
Brüt
Vuruş

10′
Brüt
Vuruş

10′
Hata

%
Hata
Oranı

10′
Net
Vuruş

Dak.
Net
Vuruş

Dak.
Net
Sözcük

1

İlyas Pamukçu

Burdur

Ercan Akın Fen Lisesi

610

6108

6

0.098

5808

581

116

2

Kerem Yaprak

İstanbul

Evliya Çelebi MTAL-Deneyimliler

596

5969

4

0.067

5769

577

115

3

Mehmet Kurt

Eskişehir

Eskişehir Fatih Fen Lisesi

573

5736

3

0.052

5586

559

112

4

Cengizhan Özal

İzmir

Menemen Halide Gencer MTAL

587

5872

8

0.136

5472

547

109

5

Gürcan Onur Sarı

Adana

Yüreğir İMKB MTAL

566

5666

9

0.159

5216

522

104

6

Zehra Taşkale

Afyonkarahisar

Ali Çağlar Anadolu Lisesi

558

5587

15

0.268

4837

484

97

7

Ahmet Batuhan Kulik

İstanbul

Bağcılar Edip İplik MTAL

476

4766

3

0.063

4616

462

92

8

Yücel Erdoğan Şahin

Kocaeli

Gebze Fatih MTAL

464

4643

4

0.086

4443

444

89

9

Şaban Derviş

Aydın

Adnan Menderes MTAL

472

4722

10

0.212

4222

422

84

10

Ahmet Berk Akca

Antalya

Necati Dölen MTAL

450

4508

6

0.133

4208

421

84

Toplam Puan:

50.177

 

 

Okullar Sıralaması

1

Ercan Akın Fen Lisesi

5808

2

Evliya Çelebi MTAL-Deneyimliler

5769

3

Eskişehir Fatih Fen Lisesi

5586

4

Menemen Halide Gencer MTAL

5472

5

Yüreğir İMKB MTAL

5216

6

Ali Çağlar Anadolu Lisesi

4837

7

Bağcılar Edip İplik MTAL

4616

8

Gebze Fatih MTAL

4443

9

Adnan Menderes MTAL

4222

10

Necati Dölen MTAL

4208

Toplam Puan

50177

ANADİL Yarışı – Deneyimliler (21 – 99 Yaş) Kategorisi

Sıra

Adı Soyadı

Şehir

Okul-Kurum

Dak.
Brüt
Vuruş

10′
Brüt
Vuruş

10′
Hata

%
Hata
Oranı

10′
Net
Vuruş

Dak.
Net
Vuruş

Dak.
Net
Sözcük

1

Celal Aşkın

İstanbul

Şampiyon Kursu Şişli

745

7451

4

0.054

7251

725

145

2

Hakan Kurt

İstanbul

Şampiyon Kursu Şişli

708

7086

3

0.042

6936

694

139

3

Emrah Kuyumcu

İstanbul

Şampiyon Kursu Şişli

677

6770

7

0.103

6420

642

128

4

Erdi Çiller

Ankara

Ahmet Andiçen MTAL

604

6049

2

0.033

5949

595

119

5

Arif Altuntaş

İstanbul

Ümraniye 75.Yıl Cumhuriyet MTAL

599

5991

3

0.050

5841

584

117

6

Yunus Emre Çinkılınç

Adana

Feyza Eğitim Kurumları

538

5386

6

0.111

5086

509

102

7

Kenan Kızkın

İstanbul

Şampiyon Kursu Şişli

515

5156

4

0.078

4956

496

99

8

Ali Koç

Gaziantep

Türkan Ömer Okan Anadolu Lisesi

506

5061

3

0.059

4911

491

98

9

Ümit Öztürk

Ankara

Özel Zehra Okulları

592

5928

21

0.354

4878

488

98

10

Hüseyin Taşyumru

Aydın

Adnan Menderes MTAL

527

5273

9

0.171

4823

482

97

Toplam Puan:

57.051

 

 

Okullar Sıralaması

1

Şampiyon Kursu Şişli

25563

2

Ahmet Andiçen MTAL

5949

3

Ümraniye 75.Yıl Cumhuriyet MTAL

5841

4

Feyza Eğitim Kurumları

5086

5

Türkan Ömer Okan Anadolu Lisesi

4911

6

Özel Zehra Okulları

4878

7

Adnan Menderes MTAL

4823

Toplam Puan

57051

ÇOKDİLLİ Yarışı – Küçükler (0 – 12 Yaş) Kategorisi

Sıra

Adı Soyadı

Şehir

Okul-Kurum

Dakika

Net
Vuruş
Toplamı

Dil
Sayısı

1

Ahmet Yasin Akmeşe

Kayseri

Hacı Hasan Efendi İHOO

160

37128

16

2

Onur Demirbaş

Afyonkarahisar

Şuhut Fatih Ortaokulu

160

35878

16

3

Efe Abdullah Taner

Afyonkarahisar

Şuhut Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu

160

33415

16

4

Sultan Tosun

Afyonkarahisar

Şuhut Fatih Ortaokulu

160

16790

16

5

Esra Teke

Afyonkarahisar

Şuhut Fatih Ortaokulu

160

9768

16

6

Pamir Oral

Ankara

Özel Büyük Kolej

20

2959

2

7

Elif Aysima Kavak

Ankara

Özel Büyük Kolej

30

2241

3

8

Ilona Balzhı

Antalya

Özel Akdeniz Başarı Koleji

20

1907

2

9

Selim Çalışkan

Ankara

Özel Büyük Kolej

20

1679

2

Toplam Puan:

141.765

Okullar Sıralaması

1

Şuhut Fatih Ortaokulu

62436

2

Hacı Hasan Efendi İHOO

37128

3

Şuhut Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu

33415

4

Özel Büyük Kolej

6879

5

Özel Akdeniz Başarı Koleji

1907

Toplam Puan

141765

ÇOKDİLLİ Yarışı – Öğrenciler (13 – 16 Yaş) Kategorisi

Sıra

Adı Soyadı

Şehir

Okul-Kurum

Dakika

Net
Vuruş
Toplamı

Dil
Sayısı

1

Emre Sefa Sarıçam

Kastamonu

Bozkurt Ortaokulu

150

41612

15

2

Mete Özen

Tekirdağ

Şarköy Anadolu Lisesi

150

33261

15

3

Mustafa Kemal Karagönen

Afyonkarahisar

Şuhut Anadolu Lisesi

150

27543

15

4

Gökhan Dinç

İstanbul

Şehit Murat Demirci Ortaokulu

150

25725

15

5

Görkem Çatalbaş

Adana

Gündoğdu Koleji

40

9621

4

6

Arda Kestiroğlu

Adana

Gündoğdu Koleji

60

6761

6

7

Recep Yunus Kara

Kocaeli

Yahya Kaptan MTAL

20

6373

2

8

Ömer Tolga Ulugöz

Adana

Gündoğdu Koleji

80

5349

8

9

İrem Güneş

İstanbul

Şampiyon Kursu Şişli

20

4318

2

10

Hüseyin Görkem Kılıçaslan

İstanbul

Şampiyon Kursu Şişli

20

3939

2

Toplam Puan:

164.502

 

Okullar Sıralaması

 

1

Bozkurt Ortaokulu

41612

 

2

Şarköy Anadolu Lisesi

33261

 

3

Şuhut Anadolu Lisesi

27543

 

4

Şehit Murat Demirci Ortaokulu

25725

 

5

Gündoğdu Koleji

21731

 

6

Şampiyon Kursu Şişli

8257

 

7

Yahya Kaptan MTAL

6373

 

Toplam Puan

164502

 

ÇOKDİLLİ Yarışı – Gençler (17 – 20 Yaş) Kategorisi

Sıra

Adı Soyadı

Şehir

Okul-Kurum

Dakika

Net
Vuruş
Toplamı

Dil
Sayısı

1

Zehra Taşkale

Afyonkarahisar

Ali Çağlar Anadolu Lisesi

150

54320

15

2

Mehmet Kurt

Eskişehir

Eskişehir Fatih Fen Lisesi

150

51687

15

3

Cengizhan Özal

İzmir

Menemen Halide Gencer MTAL

150

48873

15

4

Fatma Çakmak

Afyonkarahisar

Hamzapaşa MTAL

160

40867

16

5

Sinem Nur Altaş

Afyonkarahisar

Şuhut Zafer Anadolu Lisesi

150

30972

15

6

Hacer Durmaz

Afyonkarahisar

Şuhut Anadolu Lisesi

150

30851

15

7

Tugay Akdağ

Afyonkarahisar

Şuhut Anadolu Lisesi

150

30567

16

8

Murat Kılınç

Afyonkarahisar

Hamzapaşa MTAL

160

22926

16

9

Havva Nur Kaplan

Afyonkarahisar

Hamzapaşa MTAL

160

15570

16

10

Gökhan Aykoç

Afyonkarahisar

Şuhut Anadolu Lisesi

130

11274

13

Toplam Puan:

337.907

 

Okullar Sıralaması

 

1

Hamzapaşa MTAL

79363

 

2

Şuhut Anadolu Lisesi

72692

 

3

Ali Çağlar Anadolu Lisesi

54320

 

4

Eskişehir Fatih Fen Lisesi

51687

 

5

Menemen Halide Gencer MTAL

48873

 

6

Şuhut Zafer Anadolu Lisesi

30972

 

Toplam Puan

337907

 

ÇOKDİLLİ Yarışı – Deneyimliler (21 – 99 Yaş) Kategorisi

Sıra

Adı Soyadı

Şehir

Okul-Kurum

Dakika

Net
Vuruş
Toplamı

Dil
Sayısı

1

Celal Aşkın

İstanbul

Şampiyon Kursu Şişli

160

74412

16

2

Hakan Kurt

İstanbul

Şampiyon Kursu Şişli

160

63999

16

3

Arif Altuntaş

İstanbul

Ümraniye 75.Yıl Cumhuriyet MTAL

150

54916

16

4

Ali Koç

Gaziantep

Türkan Ömer Okan Anadolu Lisesi

150

43958

15

5

Erdi Çiller

Ankara

Ahmet Andiçen MTAL

110

32104

11

6

Erkan İlkay

Tokat

Seyrantepe MTAL

120

28231

12

7

Mehmet Erdoğan

İstanbul

Şampiyon Kursu Şişli

90

16544

9

8

Arif Akduman

Ankara

Ahmet Andiçen MTAL

30

8198

3

9

Hüseyin Taşyumru

Aydın

Adnan Menderes MTAL

20

7226

2

10

Mehmet Arif Arıcı

Iğdır

Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu

20

5718

2

Toplam Puan:

335.306

 

Okullar Sıralaması

 

1

Şampiyon Kursu Şişli

154955

 

2

Ümraniye 75.Yıl Cumhuriyet MTAL

54916

 

3

Türkan Ömer Okan Anadolu Lisesi

43958

 

4

Ahmet Andiçen MTAL

40302

 

5

Seyrantepe MTAL

28231

 

6

Adnan Menderes MTAL

7226

 

7

Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu

5718

 

Toplam Puan

335306