2017 Türkiye İhsan Yener Klâvye Şampiyonası

2017 Türkiye İhsan Yener Klâvye Şampiyonası son günü 20 Ocak yerine 21 Ocak Cumartesi olarak değiştirilmiştir. Kar tatili nedeniyle yarışamayan okullara duyururuz.

2006 yılından beri her yıl düzenlemekte olduğumuz Türkiye İnternet Klâvye Şampiyonalarının bu yıl düzenlenecek olan 12.sinden itibaren; 2 Eylül 2016 tarihinde kaybetmiş olduğumuz en büyük hocamız ve F Klâvyenin mucidi merhum İhsan Yener Hocamıza ithaf ederek, “Türkiye İhsan Yener Klâvye Şampiyonası” olarak devam edeceğini bilgilerinize sunarız.

2017 Türkiye İhsan Yener Klâvye Şampiyonasının kayıtları 1 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında, Final yarışları ise 2 – 21 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. 

Yandaki menüden Yarış Kurallarını inceleyebilir, kayıtlar için gerekli işlemleri ve Final yarışlarına hazırlanmak üzere gerekli bilgileri alabilirsiniz.

İntersteno-Türk Grubu Başkanlığı


F Klâvye kullanımını destekleyen 2015 yılı ana sponsorumuz Bimeks’ten, Türkiye İhsan Yener Klâvye Şampiyonası katılımcılarına özel indirimle F Klâvyeli dizüstü bilgisayar kampanyası.

 

Bu sayfanın çıktısı ile Bimeks mağazalarına gittiğinizde indirim uygulanacaktır.