02/09/2016 Tarihli Onur ve Teşvik Tablosu

egitim-uygulamalari.jpg
ŞAMPİYON BİLGİSAYAR VE MESLEK KURSLARI
Öğrenci Haftalık Yarışları
02/09/2016 Tarihli Onur ve Teşvik Tablosu
C GRUBU
(1-150 saat ders görenler)
Sıra Adı, Soyadı Doğum
Yılı
Ders
Saati
1 Dakikalık 3 Dakikalık Başarı Sayısı Şube
Kur
Öğrt.
Vuruş Hata    % Net
Vuruş
Sözcük Toplam
Vuruş
Hata Puan
1 Özge Deniz 1985 92 255 0,131 238 48 764 1 714 6 Ş-AB5 VN-YÖ
2 Emre Can Kızıl 1992 102 191 0,000 191 38 572 0 572 5 Ş-B4
3 Mehmet Akif Dabak 1980 50 223 0,448 173 35 670 3 520 4 Ş-B4
4 Abdülsamet Öztemir 1995 104 172 0,000 172 34 517 0 517 2 Ş-AB5 VN-YÖ
5 Mehmet Oğuzhan Kömooğlu 1987 87 170 0,000 170 34 511 0 511 2 Ş-B4
6 Osman Özbayındır 1991 117 183 0,182 167 33 550 1 500 4 Ş-B4
7 Bahar Yılmaztekin 1987 112 165 0,000 165 33 495 0 495 4 Ş-AB5 VN-YÖ
8 Rukiye Şimşek 1991 22 176 0,190 159 32 527 1 477 2 Ş-AB5 VN-YÖ
9 Sümeyye Özalan 1995 57 238 0,701 154 31 713 5 463 3 Ş-B4
10 Mervenur Şahin 1992 16 154 0,000 154 31 461 0 461 1 Ş-AB5 VN-YÖ
                           
B GRUBU
(151-250 saat ders görenler)
Sıra Adı, Soyadı Doğum
Yılı
Ders
Saati
1 Dakikalık 3 Dakikalık Başarı Sayısı Şube
Kur
Öğrt.
Vuruş Hata    % Net
Vuruş
Sözcük Toplam
Vuruş
Hata Puan
1 Yüzgül Karaaslanlı 1984 191 311 0,107 295 59 934 1 884 12 Ş-AB5 VN-YÖ
2 Emine Tatlı 1992 236 312 0,320 262 52 937 3 787 9 Ş-AB5 VN-YÖ
3 Ebru Toy 1994 237 218 0,153 202 40 655 1 605 18 Ş-B4
4 Derya Sönmez 1986 192 191 0,175 174 35 572 1 522 10 Ş-B4
5 Dilek Şencan 1980 174 142 0,234 126 25 427 1 377 6 Ş-AB5 VN-YÖ
                           
A GRUBU
(251-400 saat ders görenler)
Sıra Adı, Soyadı Doğum
Yılı
Ders
Saati
1 Dakikalık 3 Dakikalık Başarı Sayısı Şube
Kur
Öğrt.
Vuruş Hata    % Net
Vuruş
Sözcük Toplam
Vuruş
Hata Puan
1 Şaban Silahşör 1987 360 302 0,000 302 60 906 0 906 18 Ş-B4
2 Fevzi Oral 1994 714 386 0,604 269 54 1158 7 808 18 Ş-B4
3 Hülya Can 1992 306 284 0,235 251 50 852 2 752 18 Ş-B4

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yukarı çık