3. Adalet MYO Sempozyumu ve 9. F Klâvye Yarışı

sempozyum1.jpg

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu ev sahipliği ile ana teması “Adalet Meslek Yüksekokullarının Gelişiminde Yeni Eğilimler” konulu sempozyum ve 9.Ulusal Klâvye Yarışması, 17-18 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenmiştir.

sempozyum2Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Adalet Meslek Yüksekokulu Sempozyumuna İntersteno-Türk grubu çözüm ortağı olarak destek vermiştir.

SDÜ Adalet Meslek Yüksekokulu’nun davetlisi olarak grubumuz adına bu etkinliğe katılan Emrah Kuyumcu ve Sevilay Gündoğdu sempozyumda F Klâvyeyle ilgili birer bildiri ile de sunum yapmışlardır.

IMG-20160517-WA0001Ayrıca sempozyum dahilinde düzenlenen Adalet Meslek Yüksekokulları 9. Ulusal Klâvye Yarışması düzenlenmiştir. Bugüne kadar kendi platformlarında yapılan yarışlar için yetkililerin davetiyle; bu yıl Intersteno prensipleri dahilinde yarışmanın altyapısı ve organizasyonu İntersteno-Türk grubu tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş ve yarışın jüri üyeliği de yapılmıştır.

İki kategoride düzenlenen yarışmadaki derece listeleri aşağıda sunulmaktadır.

BİREYSEL YARIŞ SONUÇLARI

ÜNİVERSİTELER GRUP YARIŞI SONUÇLARI

“3. Adalet MYO Sempozyumu ve 9. F Klâvye Yarışı” için 2 yorum

  1. Gönül dedi ki:

    Selam. Bende yarışmalara katilmak istiyorum. Lütfen bilgilendirirmisiniz?

    1. Yönetici dedi ki:

      Merhaba, web sitemizde bulunan “E-Posta Listemize Katılın” bölümüne e-mail adresinizle kayıt olursanız tüm yarışlar ve gelişmelerden sizleri bilgilendirebiliriz. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yukarı çık