22/04/2016 Tarihli Onur ve Teşvik Tablosu

egitim-uygulamalari.jpg
 

 

ŞAMPİYON BİLGİSAYAR VE MESLEK KURSLARI

Öğrenci Haftalık Yarışları
22/04/2016 Tarihli Onur ve Teşvik Tablosu
C GRUBU
(1-150 saat ders görenler)
Sıra Adı, Soyadı Doğum Yılı Ders Saati 1 Dakikalık 3 Dakikalık Başarı Sayısı Şube Kur Öğrt.
Vuruş Hata   % Net Vuruş Sözcük Toplam Vuruş Hata Puan
1 Merve Altan 1988 129 261 0,000 261 52 783 0 783 9 Ş-B4
2 Ceylan Şayan 1992 138 238 0,000 238 48 713 0 713 7 Ş-D2 ÜS-VN
3 Leyla Çakır 1994 141 286 0,349 236 47 859 3 709 9 Ş-B4
4 Şaban Silahşör 1987 126 196 0,000 196 39 588 0 588 4 Ş-B4
5 Ebru Toy 1994 102 176 0,000 176 35 527 0 527 6 Ş-B4
6 İbrahim Acur 1965 92 169 0,000 169 34 508 0 508 11 Ş-AB5 VN-YÖ
7 Esra Coşkun 1997 140 183 0,182 166 33 549 1 499 3 Ş-AB5 VN-YÖ
8 Hülya Can 1992 129 211 0,475 161 32 632 3 482 7 Ş-B4
9 Mahmut Aydın 1983 144 207 0,482 157 31 622 3 472 5 Ş-D2 ÜS-VN
10 Özge Deniz 1985 60 180 0,371 146 29 539 2 439 2 Ş-AB5 VN-YÖ
B GRUBU
(151-250 saat ders görenler)
Sıra Adı, Soyadı Doğum Yılı Ders Saati 1 Dakikalık 3 Dakikalık Başarı Sayısı Şube Kur Öğrt.
Vuruş Hata   % Net Vuruş Sözcük Toplam Vuruş Hata Puan
1 Fatma Gül 1984 195 342 0,195 308 62 1025 2 925 14 Ş-B4
2 Sezen Aksu Balta 1988 240 270 0,000 270 54 809 0 809 16 Ş-B4
3 Yüzgül Karaaslanlı 1984 158 267 0,125 250 50 801 1 751 7 Ş-B4
4 Eylül Menekşe 1986 225 259 0,257 226 45 778 2 678 13 Ş-D2 ÜS-VN
5 Sevilay Metin 1992 222 168 0,000 168 34 504 0 504 9 Ş-B4
A GRUBU
(251-400 saat ders görenler)
Sıra Adı, Soyadı Doğum Yılı Ders Saati 1 Dakikalık 3 Dakikalık Başarı Sayısı Şube Kur Öğrt.
Vuruş Hata   % Net Vuruş Sözcük Toplam Vuruş Hata Puan
1 Özlem Kuday 1982 558 297 0,000 297 59 891 0 891 30 Ş-B4
2 Esen Aksu 1986 261 286 0,000 286 57 857 0 857 17 Ş-B4
3 Sami Akkaya 1989 318 264 0,000 264 53 793 0 793 20 Ş-B4
4 Elif Yeşim Yavuk 1990 288 242 0,000 242 48 727 0 727 11 Ş-B4
5 Hayali Hançer 1985 459 256 0,130 240 48 769 1 719 19 Ş-B4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yukarı çık