16/10/2015 Tarihli Onur ve Teşvik Tablosu

egitim-uygulamalari.jpg
ŞAMPİYON BİLGİSAYAR VE MESLEK KURSLARI
Öğrenci Haftalık Yarışları
16/10/2015 Tarihli Onur ve Teşvik Tablosu
C GRUBU
(1-150 saat ders görenler)
Sıra Adı, Soyadı Doğum
Yılı
Ders
Saati
1 Dakikalık 3 Dakikalık Başarı Sayısı Şube
Kur
Öğrt.
Vuruş Hata    % Net
Vuruş
Sözcük Toplam
Vuruş
Hata Puan
1 Ebru Kuş 1988 42 260 0,256 227 45 780 2 680 1 Ş-B4
2 Zeynep Gökpınar 1991 104 238 0,140 222 44 715 1 665 3 Ş-AB5 VN-YÖ
3 Sultan Marti 1990 148 216 0,000 216 43 647 0 647 5 Ş-AB5 VN-YÖ
4 Fatma Sarı 1991 132 214 0,000 214 43 641 0 641 5 Ş-AB5 VN-YÖ
5 Caner Savaşer 1995 84 219 0,304 186 37 657 2 557 1 Ş-B4
6 Yusuf Ölmez 1990 117 183 0,000 183 37 550 0 550 4 Ş-D2 ÜS-VN
7 Sibel Canpolat 1989 123 125 0,266 109 22 376 1 326 2 Ş-D2 ÜS-VN
B GRUBU
(151-250 saat ders görenler)
Sıra Adı, Soyadı Doğum
Yılı
Ders
Saati
1 Dakikalık 3 Dakikalık Başarı Sayısı Şube
Kur
Öğrt.
Vuruş Hata    % Net
Vuruş
Sözcük Toplam
Vuruş
Hata Puan
1 Zeynep Muslu 1993 177 284 0,000 284 57 851 0 851 8 Ş-B4
2 Asya Nilgün Gider 1988 198 282 0,000 282 56 846 0 846 10 Ş-D2 ÜS-VN
3 Kübra Topçuoğlu 1996 185 219 0,000 219 44 657 0 657 8 Ş-D2 ÜS-VN
4 Rufai Arslan 1994 207 214 0,000 214 43 643 0 643 7 Ş-D2 ÜS-VN
5 Özlem Kuday 1982 171 208 0,000 208 42 625 0 625 8 Ş-B4
6 Özlem Akgül 1981 204 195 0,000 195 39 585 0 585 9 Ş-AB5 VN-YÖ
7 Başak Güntemur 1997 168 181 0,000 181 36 543 0 543 4 Ş-AB5 VN-YÖ
8 Tuğba Akıllı 1985 192 155 0,000 155 31 464 0 464 6 Ş-AB5 VN-YÖ
9 Ebru Tektaş 1999 171 147 0,000 147 29 440 0 440 4 Ş-B4
A GRUBU
(251-400 saat ders görenler)
Sıra Adı, Soyadı Doğum
Yılı
Ders
Saati
1 Dakikalık 3 Dakikalık Başarı Sayısı Şube
Kur
Öğrt.
Vuruş Hata    % Net
Vuruş
Sözcük Toplam
Vuruş
Hata Puan
1 Fevzi Oral 1994 450 335 0,000 335 67 1006 0 1006 14 Ş-B4
2 Rukiye Demir 1987 333 260 0,000 260 52 780 0 780 19 Ş-B4
3 Sibel Akçay 1981 284 259 0,644 176 35 777 5 527 4 Ş-AB5 VN-YÖ

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yukarı çık